Jump to content

Problem z systemem Air


Guest Bruudy

Recommended Posts

Guest Bruudy

Witam

W moich butach pojawiła sie pewna niewidoczna skaza. Mianowicie uszkodził mi sie system air. Nie wiem czy jest to pęknięcie czy puścił mi klej, ale gdy chodzę słyszę jak prawy but 'syczy'. Pomiędzy prawym, a lewym butem także jest różnica komfortu. Uszkodzony but ma 'miękką podeszwe'. Da sie to jakoś naprawić? Buty sa zadbane i całkiem nowe. Mam je może pół roku i nie są one używane na codzień. Buty nie podlegają reklamacji ponieważ kupiłem je w Londynie, a obecnie jestem w Polsce. Moje pytanie brzmi: Gdzie mogę to naprawić? Mieszkam w Gorzowie Wlkp.(lubuskie). Buty moge wysłać jesli nie ma innego wyjścia. 

IMG_20170527_130704.jpg

IMG_20170527_130717.jpg

IMG_20170527_130931.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nawet gdybyś kupił w PL byłby raczej problem z reklamacją, gdyż systemów gwarancja nie obejmuje. Przynajmniej X lat wstecz sprzedawcy przy zakupie wbijali to klientom do głowy. Może coś się zmieniło ... nie wiem.

 

Przeniosłem wątek do działu szewskiego, bo niewykluczone, że Majstrowie mają na to jakieś patenty, ale obawiam się, że lekko nie będzie. Pytałbym jeszcze na Twoim miejscu tu: http://www.obuwnik.pl/

 

Oni mają za sobą nawet wymiany spodów, także obstawiam, że od razu powiedzą Ci co można, a czego nie. Jak się dowiesz, podziel się proszę wiedzą na forum. Bardzo jestem ciekaw, czy takie sprawy są naprawialne. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.