Jump to content

Darmowe kursy kaletnicze i obuwnicze - Radom


Recommended Posts

Dawno mnie nie było na tym forum, ale wracam z czymś co może was zainteresować ;)

Już drugi rok w Zespole Szkół Skórzano-Odzieżowych w Radomiu jest organizowany kurs A.46 - Organizacja i prowadzenie procesów wytwarzania wyrobów skórzanych. W tym roku prowadzona jest rekrutacja na cztery kursy: dwa obuwnicze, dwa kaletnicze. Poniżej rozpiska z linkami gdzie można zapoznać się z programami kursów.

A.7 – Wykonywanie, naprawa i renowacja wyrobów kaletniczych
A.46 – Organizacja i prowadzenie procesów wytwarzania wyrobów skórzanych
A.8 – Wytwarzanie obuwia
A.52 Organizacja i prowadzenie procesów wytwarzania obuwia

 

Rekrutacja jest do września i wtedy właśnie się zaczynają kursy, Żeby ruszyły musi się zebrać grupa 25 osób na każdy kurs, także nie sądzę żeby udało się zebrać grupy na wszystkie kursy. Jak dobrze pójdzie będzie jeden kaletniczy i jeden obuwniczy. Osobiście jestem teraz w trakcie kursu A.46 i zastanawiam się czy nie zacząć obuwniczego od września. Uwaga! Kursy są absolutnie darmowe (to znaczy nie do końca darmowe bo finansowane z pieniędzy unijnych, ale nie wchodźmy w politykę ;p). Po złożeniu deklaracji nie mamy obowiązku uczestniczenia w kursie, mamy tylko taką możliwość. Po prostu, żeby dany kurs się rozpoczął, szkoła musi zebrać 25 deklaracji, a ile osób będzie uczestniczyło w kursach to już inna sprawa. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem, jeśli będę potrafił.

Edited by Corn
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.