Jump to content

Recommended Posts

Mam, dostałam, dziękuję ?

@rurov - poproszę adres. Postaram się w weekend przepakować i w poniedziałek wysłać dalej ?

witam adminów i kolegów po fachu ?

pytanie mam następujące, nie słychać coś o jakichś nowych naddatkach w resztkach skórek? ?

• Like 1

Napisz czego poszukujesz, jakaś mała mogę stworzyć i Ci wysłać, ostatnio mniej korzystam z tych mniejszych kawałków

Akurat jest trochę dobroci do rozdania :) Nabór na znanych już zasadach. Jak ktoś nie zna, to niech doczyta w archiwalnych postach. Chętnych zbieramy w tym wątku do 25.07.2019. Fotki niektórych skór z tego rozdania poniżej:

IMG_5449_resize.jpg\

IMG_5448_resize.jpg

IMG_5442_resize.jpg

IMG_5452_resize.jpg

IMG_5444_resize.jpg

IMG_5439_resize.jpg

IMG_5445_resize.jpg

IMG_5441_resize.jpg

IMG_5440_resize.jpg

IMG_5451_resize.jpg

IMG_5450_resize.jpgIMG_5443_resize.jpg

Też bym chciał, jak zwykle troszkę. Tylko muszę się zebrać i powrzucać foty z ostatniego roku :)

W dniu 9.07.2019 o 09:16, nick555 napisał:

Napisz czego poszukujesz, jakaś mała mogę stworzyć i Ci wysłać, ostatnio mniej korzystam z tych mniejszych kawałków

dziękuję bardzo ?

szukam jakichś skórek w ciekawych fakturach na okładki do portfeli głównie, ostatnio klienci mnie pytają o coś szalonego, jakieś retro style, coś w brązach, coś z dzikiego zwierza, w ostatniej paczce było sporo takich perełek więc nieśmiało acz zdecydowanie postanowiłem zapytać wprost czy coś się nie zawieruszyło tam na warsztacie co nie jest potrzebne za bardzo, a małym manufakturom jak moja będzie przydatne, ku ogólnej uciesze gawiedzi ? jak zasiądę do komputera to wrzucę fotki z tych ostatnich fajniejszych projektów ?

ale nie będę wybiegał przed szereg, stanę w kolejce jak dżentelmen, mam trochę punktów to może nie będę ostatni ?

a posiadam sporo skórek których nie wykorzystuje to chętnie na wymianę dorzucę coś do paczki fajnego od siebie ??

więc oficjalnie zgłaszam kandydaturę moją do naboru na świeże mięsko

? ??

Panowie, przepraszam za małe zawieszenie. Już jestem. Łapię kontakt z @veer-singh i skóry lecą :) Proszę o przekazywanie paczki dalej, i dalej ... byle w dobre ręce :) I przypominam jednocześnie o zobowiązaniu do chwalenia się efektami pracy w tych skórach na łamach forum. Taką umowę mamy z pracownią, dlatego cisnę, by słowa dotrzymywać. Dzięki!

tak, mam już paczkę, napisałem do @nick555, wysyłka ugadana, miałem urlop i nie miałem nawet czasu obejrzeć tych skórek, dziś wróciłem i ogarnę temat jak najszybciej żeby poleciała dalej ;)