Skocz do zawartości

Dostawa i dzielenie skór od KIELMANA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie po pierwsze chciałbym się przywitać, a jakby coś zostało to chętnie się dopiszę. 

Pracę niektórych kolegów np. kolegi pepo podziwiam od dawna na formum but w butonierce.

Zaczynam swoje hobby ze skórami, skompletowałem narzędzia (narazie podstawowe) czekam jeszcze na wybijaki z rozstawem 3mm z chin, i na nici combi 0.6.i chcę spróbować szczęścia i spróbuję stworzyć kolekcję pasków do swoich zegarków no i może jakiś cardholder :)

 

A jak nie będzie już skór, to przynajmniej może powiecie mi czy 3 mm to nie za dużo, a 0,6 mm to nie za cienko. Od razu powiem że planuje klasyczne paski, do zegarków garniturowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja też chciałbym się przywitać na forum. Gdyby zostały jeszcze jakieś skrawki do podziału to też chętnie dopisałbym się na końcu listy. Do tej pory mam za sobą kilka pasków zegarkowych, głównie na własny użytek i prezenty w rodzinie. Pracowałem tylko na juchcie z juchcik.pl a chciałbym spróbować z innymi skórami.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja się zastanawiałam, gdzie zaginął tamten wątek... :(

W takim razie pewnie moje zgłoszenie tam zaginęło. Trudno. W każdym razie gdyby coś było to ja bardzo chętna jestem bo po małej przerwie znowu się trochę zabrałam za skóry i mam trochę utopijno-ambitnych pomysłów od pasków do zegarków po sandałki :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Dnia 4.02.2017 o 19:41, nie_problem napisał:

:crybaby:

Wyparował nam archiwalny wątek, w którym rozdaliśmy za totalne DARMO masę skór pochodzących z Pracowni Jan Kielman i Syn! Niestety, informatycy nie są go w stanie odzyskać. Tym bardziej szkoda, że to była akcja cykliczna trwająca przez kilka fajnych lat i teraz nie mamy po tym pamiątki :(

 

Drogie Dziatki, Internet nie zapomina... no, przynajmniej nie całkiem ;)

https://web.archive.org/web/20150317075307/http://www.wbutach.pl/topic/523-dostawa-i-dzielenie-skór-z-pracowni-kielmana/

Fakt, że zdjęć, które były wrzucone na serwer forum, chyba już tam nie ma :( I jest tylko do 9. strony zarchiwizowane. Ale zawsze coś. A może jakby popytać osoby, które otrzymywały skórki, to znajdą na dysku stare zdjęcia i wrzucą ponownie, przynajmniej te istotniejsze? Jeśli Wam się chce w takie odzyskiwanie bawić ;)

 

A na przyszłość - backupy ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Myślę, że zainteresowani zajrzą sobie w podany link, a fotek niestety nie odzyskamy, bo niektórzy użytkownicy są już nieaktywni lub wpadają dość rzadko. 

 

Ale przy okazji. Jest nowy pakiet skór z pracowni JAN KIELMAN! 

Jak zawsze - chętnych na skóry proszę o wpisywanie się pod tym postem. Deadline: 20.04.2018. Z końcem tego dnia zamykamy listę, a skóry trafiają do osoby z listy, która posiada najwięcej punktów forumowej reputacji. Nagrodzony zostawia sobie połowę lub mniej, a resztę przekazuje następnej osobie z listy, którą stworzę w oparciu o reputację po zamknięciu zapisów. Przekazywać sobie możecie, do momentu, aż sami uznacie, że skór jest już za mało, by wysyłać dalej. Wtedy pozostanie czekać na kolejną dostawę :)

 

Może być tego trochę więcej, ale akurat tę fotkę mam tylko pod ręką:

 

IMG_1655.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.
przeglądałem dzisiaj moje zbiory skórek i ja się deklaruje, że to co zabiorę dla siebie, to myślę że taką samą ilość mogę dorzucić :) mam trochę ciekawych rzeczy, z których osobiście nic nie zrobię, ale może ktoś wpadnie na jakiś ciekawy pomysł ;) egzotykow nie mam zbyt wiele, ale myślę że będziecie, drogie kolegi, zadowolone ;)

Wysłane z mojego HTCONE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to wysyłamy do pierwszego z poniższej listy, a on zgodnie z regulaminem przekazuje dalej:

 

@veer-singh 67 (proszę o dane do wysyłki wraz z numerem telefonu na PRIV)

 

@nick555 30

 

@baba 12

 

@rurov 6

 

@Gustaw Szefner 0

 

Nie zapomnijcie chwalić się efektami w wydzielonym wątku, zgodnie z umową!

 

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.