33 postów w tym temacie

Doszła do mnie wczoraj paczka. Wybrałem parę skórek i przesyłam tego kolosa dalej, nie wiem jak ja to zrobię :D W każdym razie, proszę @rurov o pw z danymi do wysyłki :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otrzymałem co prawda dane do wysyłki od @rurov, ale poprosiłem potem jeszcze o numer telefonu, żeby wysłać kurierem, i na razie brak odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie przesłałem Ci numer na pw.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doszła do mnie paczka. Wybrałem co nieco i chciałbym przesłać dalej. Proszę @veer-singh o pw z nr tel. Jestem podobnie jak ty ze Skarżyska.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie po pierwsze chciałbym się przywitać, a jakby coś zostało to chętnie się dopiszę. 

Pracę niektórych kolegów np. kolegi pepo podziwiam od dawna na formum but w butonierce.

Zaczynam swoje hobby ze skórami, skompletowałem narzędzia (narazie podstawowe) czekam jeszcze na wybijaki z rozstawem 3mm z chin, i na nici combi 0.6.i chcę spróbować szczęścia i spróbuję stworzyć kolekcję pasków do swoich zegarków no i może jakiś cardholder :)

A jak nie będzie już skór, to przynajmniej może powiecie mi czy 3 mm to nie za dużo, a 0,6 mm to nie za cienko. Od razu powiem że planuje klasyczne paski, do zegarków garniturowych.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli się nie załapiesz, to obserwuj ten dział, bo ptaszki ćwierkają, że szykuje się kolejna dostawa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak zrobię bo moje pierwsze skóry, które już mam chyba zostaną zużyte na naukę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, ja też chciałbym się przywitać na forum. Gdyby zostały jeszcze jakieś skrawki do podziału to też chętnie dopisałbym się na końcu listy. Do tej pory mam za sobą kilka pasków zegarkowych, głównie na własny użytek i prezenty w rodzinie. Pracowałem tylko na juchcie z juchcik.pl a chciałbym spróbować z innymi skórami.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta