Skocz do zawartości

Dostawa i dzielenie skór od KIELMANA


Rekomendowane odpowiedzi

2 wiadomości i zaczynam od złej! 

 

:crybaby:

Wyparował nam archiwalny wątek, w którym rozdaliśmy za totalne DARMO masę skór pochodzących z Pracowni Jan Kielman i Syn! Niestety, informatycy nie są go w stanie odzyskać. Tym bardziej szkoda, że to była akcja cykliczna trwająca przez kilka fajnych lat i teraz nie mamy po tym pamiątki :( Oby więcej nas takie perełki nie spotykały! Z tego właśnie powodu otwieram nowy wątek o tej samej nazwie i mam nadzieję, że ten już nie zginie!

 

:yahoo:

Do rozdysponowania Forumowiczom mamy nowy pakiecik skór z PRACOWNI :)  Tradycyjnie - chętnych na skóry proszę o wpisywanie się pod tym postem. Deadline: 18.02.2017. Z końcem tego dnia zamykamy listę, a skóry trafiają do osoby z listy, która posiada najwięcej punktów forumowej reputacji. Nagrodzony zostawia sobie połowę lub mniej, a resztę przekazuje następnej osobie z listy, którą stworzę w oparciu o reputację po zamknięciu zapisów. Przekazywać sobie możecie, do momentu, aż sami uznacie, że skór jest już za mało, by wysyłać dalej. Wtedy pozostanie czekać na kolejną dostawę :)

 

Skóry, które udostępniamy tym razem w załącznikach. 

skory_001.jpg

skory_002.jpg

skory_003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Deadline minął!

 

Biorąc pod uwagę zasady (reputacja forumowa) robimy tak:

 

Skóry dostaje:

  1. @tosa (podaj mi proszę dane dostawy na priv)

    Zostawia sobie 50% lub mniej, a resztę przekazuje kolejnej osobie:
     
  2. @veer-singh

    I tak, aż uznacie, że nie ma co przekazywać. Następni forumowicze w kolejce:
     
  3. @nick555
  4. @pepo
  5. @rurov

 

P.S.
Pamiętajcie Panowie, że zadeklarowaliśmy się, iż na forum będą pokazywane fotki z realizacji na tych skórach. TO WAŻNE! 
Kolejna partia już niebawem! Pewnie szybciej niż się spodziewacie :)

 

P.S.2.
Korzystajcie z opcji przyznawania reputacji (lubienia postów) na forum, bo daje to możliwość nowym forumowiczom ocenienia na pierwszy rzut oka wartości pporad i doświadczenia poszczególnych Forumowiczów i jak widzicie, pozwala na nagradzanie w pierwszej kolejności najbardziej zaangażowanych uczestników naszej społeczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dziś ląduje u @tosa :devil:

Przed samą wysyłką wpadła kolejna partia skór, także do rozdysponowania macie ich więcej niż na fotkach :sofa:

 

Mam nadzieję, że zabawa będzie przednia i pokażecie nam efekty tej zabawy za jakiś czas na forum :rtfm:.

 

Udanych realizacji i do następnej akcji  :smoke:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O adres do dalszej wysyłki prosiłem jeszcze przed otrzymaniem skór. Mam dużą a może i wielką paczkę tylko osoba na drugim miejscu się nie odzywa. Pisałem też do @nie_problem  Tylko on tu nie pomoże. Jak dostanę adres to tylko zakleić i wysłać. Sobie zostawiłem dużą reklamówkę. Jeśli nie dostanę adresu to administratorzy niech decydują gdzie wysłać. Wyślę swoim kurierem czyli GLS.

Edytowane przez tosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Paczka spokojnie może lecieć do trzeciego w kolejności! Panowie, umówmy się, że zawsze, jeżeli kolejna osoba nie odzywa się przez więcej niż 7 dni, spada na ostatnie miejsce, a skóry przejmuje następny nick w kolejce. O nic nie trzeba nikogo pytać, bo jak ja wypadnę na dłużej to będziecie czekać i czekać :) Pełen luz!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła paczka... Aa nie będę zdradzał co w środku. Zaznaczę tylko, ze po wstępnej selekcji zostawiam sobie z niej 1/5, dorzucam jak obiecałem z poprzedniej edycji, ze dwa większe kawałki plus resztki egzotykow, może ktoś będzie miał wene coś z tego zrobić. @pepo, wysyłam pw o adres.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.