Jump to content

Jaki to rodzaj model obuwia


Recommended Posts

Cześć wszystkim posiadam takie buciki kupione w secondhand dziś tanio myślę ze 35 zł jest dobra cena w dobrym stanie  co przedstawia foto jedynie od infantylniej części zeszła cieniutka warstw skóry o ile tam była skóra to mi szewc naprawy  a powiedzcie mi jakie to buty są wiem ze na podeszwie wibram i jak dobrze myślę to trekkingowe a chciał bym poczytać czy to buty ze skory itp szukam ale po podeszwie jej nazwie nie tak proste moze ktoś was wie

 

post-2722-0-59310600-1483643993_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie na szyldzie nie mam jeszcze wróżbiarstwa, ale patrząc na złuszczone tworzywo na miechach języka, mogę domyślać się wieku tych butów.

Wróżę więc, że poliuretanowe międzypodeszwy już się kruszą lub wnet zaczną. Zatem na miejscu nabywcy nie zaprzątałbym sobie zbytnio głowy konserwacją skóry i w ogóle. Skórzane cholewki i bez konserwacji przeżyją te buty.

Link to comment
Share on other sites

Po za rtm złusczaniem się przy językach tam jest sztuczne jakieś tworzywo po za tymnie znisczone nic nie pęka jest jak nowe byle czego bym nie kupił wczesniej miałem ten sam rodzaj ale z stucznego tworzywa i 3 rok nie dotrwały taka jakość była gdyby było mnie stać to bym drosze szukał lepsze ale 650 zł na ręke to nie mogę soie pozwolić

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.