Skocz do zawartości

Wygodne buty.


azsryel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam wygodnych butów, po dłuższych wakacyjnych wędrówkach strasznie bolą mnie stopy. Obecnie noszę lacoste glendon i średnio jestem zadowolony. Zastanawiam się nad vans classic slip on, crocs norlin tu obawiam się czy noga nie będzie się zbytnio pocić, adidas zx flux i nike roshe run, adidas originals zx vulc. Do flux i roshe nie jestem zbytnio przekonany ponieważ nie noszę tego typu obuwia jednak słyszałem, że są wygodne do jeans'ów też da radę je założyć... Czy może po prostu kupić jakieś wygodne wkładki typu karrimor memory soft?

Edytowane przez azsryel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Witam. Szukam wygodnych butów, po dłuższych wakacyjnych wędrówkach strasznie bolą mnie stopy. Obecnie noszę lacoste glendon i średnio jestem zadowolony. Zastanawiam się nad vans classic slip on, crocs norlin

 

Moim zdaniem te buty kompletnie nie nadają się do długich wędrówek. Toż to zwykłe trampki i nic dziwnego, że nogi bolą, jeżeli robisz długie trasy. Napisz coś więcej o tych wędrówkach: jaki teren, ile kilometrów ... wtedy może łatwiej będzie o rekomendacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz był okres wakacyjny, dużo jeżdżenia, zwiedzania, wędrowania... Poza tym to chciałbym buty wygodne do codziennego użytku czyli gdzieś podjechać, wyskoczyć do sklepu itp... Po prostu coś wygodnego na co dzień :) Nie chciałbym typowych adidasów ponieważ nie czuję się w takim obuwiu poważnie i komfortowo, nie pasuje do mnie, dlatego myślę nad zx flux, nike roshe run, zx vulc bo wyglądają całkiem ok, tylko co drugi człowiek je ma :D

Edytowane przez azsryel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zx flux, nike roshe run, zx vulc bo wyglądają całkiem ok, tylko co drugi człowiek je ma

 

Moim zdaniem to dobry kierunek, bo tu już masz lepszą lub gorszą amortyzację, która jednak zawsze bije na głowę trampkowate. Jeżeli chodzi o popularność, to idąc w stronę najpopularniejszych marek nie da się uniknąć tego o czym piszesz. Nieco mniej popukarne, a godne uwagi mogą być na przykład Kangaroos, które sam lubię czy Diadory ... Można pójść w stronę niszowych marek, customizacji, kicksów z wyższych półek, czy nawet sneakersów szytych ręcznie, ale to już są koszty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość przemek168

Teraz był okres wakacyjny, dużo jeżdżenia, zwiedzania, wędrowania... Poza tym to chciałbym buty wygodne do codziennego użytku czyli gdzieś podjechać, wyskoczyć do sklepu itp... Po prostu coś wygodnego na co dzień :) Nie chciałbym typowych adidasów ponieważ nie czuję się w takim obuwiu poważnie i komfortowo, nie pasuje do mnie, dlatego myślę nad zx flux, nike roshe run, zx vulc bo wyglądają całkiem ok, tylko co drugi człowiek je ma :D

a co ty, hipster jakiś? Jeżeli coś ma dużo osób, to pewnie dlatego, że się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Shampoo TARRAGO i czyścisz tym 99% swoich butów. Unikaj skór lakierowanych jedynie i jakichś specyficznych, bardzo wrażliwych materiałów. 

 

Warto pilnować się również zasady:
Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

 

Wtedy nawet jak trafisz na jakiś dziwny materiał, na etapie próby zorientujesz się, że coś nie halo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałem... Nie da rady punktowo tego zabrudzenia wyczyścić delikatnie wodą tylko trzeba szamponem całość? Jakaś specjalna szmatka, szczoteczka do takiego materiału zamszowego też jest potrzebna? Gdybym prędzej wiedział to bym inne buty kupił :D

Edytowane przez azsryel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.