Skocz do zawartości

prZykry Zapach !!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej , mam problem Ze skórzanymi butami ..i to taki dość Złośliwy :D ... Z jednej strony skórzanych butów nie wolno prać ..okej ale co jak walą nawozem ??:D mam czekać aZ przestaną ?!?!  Czuję się tak ,jak bym miał związane ręce , a w patent z zamrażarką nie wierzę..tzn raz to wykorzystałem i myślę ze to tylko chwilowe ... widziałem w kakadu środek za 30 zł który rzekomo zabija smród  ,ale to chyba ostatnia rzecz jaką chce wykorzystać , może Wy mi dacie radę ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem zwolennikiem walki z pleśnią w butach (polecam takie buty palić lub wyrzucać), ale przedstawię Ci patent jednego fachowca, który twierdzi, że potrafi się w ten sposób pleśni z wnętrza buta pozbyć. W Twoim przypadku nie ma pleśni, ale może sam sposób postępowania lub jego cześć pomoże w zażegnaniu problemu.

 

  1. Wyciągasz stare wkładki i wyrzucasz
  2. Renomat - dokładne oczyszczenie wnętrza i pozostawienie do wyschnięcia
  3. Po wyschnięciu Renomat raz jeszcze, bardziej obficie - skóra może być lekko mokra.
  4. Hussard Sommieres - niewielka ilość. Po wchłonięciu wilgoci, usunąć produkt za pomocą szmatki.
  5. Universal Cleaner Tarrago - w celu dokładnego oczyszczenia pozostałości 
  6. Deo Fresh Tarrago - świeżość, zapach, antybakeryjność
  7. Wkładasz nowe wkładki

 

Do zapamiętania:

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

 

P.S.

Proszę mi tylko znowu nie pisać, że środki kosztują więcej niż buty. Specyfików nie kupuje się do jednej pary. Na tę jedną w niektórych przypadkach nie da się zużyć nawet 1/50 opakowania. Także poszczególne środki wzbogacają domowy lub warsztatowy arsenał i służą nam przez wiele sezonów do wielu par. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.