Jump to content

pastowanie butow prada


Recommended Posts

Hej ,ostatnio pastowałem buty które dodalem w załączniku :( i pasta po prostu po pękała.. Moze popełniłem błąd w wyborze techniki i zamiast pasty powinienem wybrać balsam koloryzujący z pigmentem ? Albo błędem byli klasc gruba warstwę farby ? A wy jak byście wyrównali ten kolor?

post-2496-0-32950800-1470729833_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że nie pastowałeś, a malowałeś. Powodów może być wiele, np. nieodpowiednie przygotowanie i odtłuszczenie skóry do malowania, zbyt grube warstwy, nieodpowiednia farba do tego typu skóry ... itd. W ogóle to jest but, w który skóra w wielu miejscach pracuje i farba nie będzie miała tam łatwo. Jeżeli ta skóra chłonie to osobiście usunąłbym tę farbę, która odchodzi, pociągnął Tinturą Saphir, która bardzo głęboko penetruje skórę i wykończył Juvacuirem Saphir.  

 

Ewentualnie w opcji light - odtłuszczenie i wyrównanie powierzchni + Juvacuir, który na lepszych skórach trzyma się bardzo mocno. 

Link to comment
Share on other sites

Nie malowalem ,tylko pastowalem :) liczylem sie ze ta skora pracuje inaczej niż inne skory , wiec zdecydowalem ze jak sie nie uda ,to przynajmniej paste da sie ściągnąć i zachować naturalny kolor :) jak by tak farba sie zachowala po zaaplikowaniu jej to była by kaplica :p uzyje balsamu :) i dam znac

Link to comment
Share on other sites

Ahaaaaaa ... a no to dziwna sprawa, bo z fotki wynika, że nie pasta popękała, a farba odchodzi. Myślę, że sama pasta miała na to niewielki wpływ. Zanim zastosujesz balsam, usuń pastę, którą nakładałeś i dobrze odtłuść powierzchnię. Od tego zależy najwięcej. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.