Skocz do zawartości

Rożnicę między środkami


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ..  :) Jest parę rzeczy które mnie zastanawiają ;p.

 

Jaka jest różnica między Kremem do renowacji ,a balsamem mocno koloryzującym Juvacuir odnoszę się tu do marki Saphir  :).

 

Które farby pod względem wydajności i krycia są najlepsze ? Kaps , Angelus ,  Saphir?Które warto kupić ?  :)

I ostatnie pytanie , czy farby Angelusa można rozcieńczać wodą ?? przyznam szczerze , ze strasznie mnie korci  :D ,bo to w końcu farby akrylowe ,ale mam tez dodatek rozcieńczający 2-thin i nie wiem ,jaka jest różnica między tym ,i co można a co nie  :( .

 

W jakich przypadkach mogę stosować to:

 

http://multirenowacj...kor-saphir.html

 

 

 

Czy te farby róznią się od siebie tylko kolorystyką ? czy moze inaczej kryją 

http://multirenowacj...ba-do-skor.html

 

http://multirenowacj...ba-do-skor.html

Edytowane przez 920806
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

 

 


Jaka jest różnica między Kremem do renowacji ,a balsamem mocno koloryzującym Juvacuir odnoszę się tu do marki Saphir  .

 

Wszystko masz w opisach produktów - krem do renowacji to środek do stosowania miejscowego stworzony bazie żywicy. Bardziej gęsty, który przy odrobinie wprawy potrafi poza renowacją koloru zniwelować małe rysy czy niewielkie ubytki. JUVACUIR to taki balsam z bardzo dużą zawartością pigmentu, który regeneruje kolor. Prawie farba, ale jeszcze balsam, więc nie służy raczej do zmiany koloru, choć niektórzy stosują go do tego celu.

 

 

 

Które farby pod względem wydajności i krycia są najlepsze ? Kaps , Angelus ,  Saphir?Które warto kupić ?   :)

Na to pytanie każdy może odpowiedzieć Ci w inny sposób, bo ludzie mają różne potrzeby i wymagania. Saphir uchodzi na najlepszy na świecie, ale z najlepszymi środkami najlepiej współpracują wysokiej jakości skóry. Zwróć uwagę jeszcze na farby TARRAGO, które zarówno przy skórach naturalnych, jak i syntetycznych świetnie dają sobie radę i z powodzeniem stosowane są przez wiele firm zajmujących się renowacją i customizacją.

 

 

Te same farby przy czym ponownie patrz cytat z linku:

 

Collector Edition

To wyjątkowa kolekcja farb stworzona z myślą o kultowych modelach NIKE i JORDAN. Kolory w oryginalnych odcieniach NIKE i JORDAN, co umożliwia łatwą renowację lub kompletną odmianę ulubionych kicksów.

 

Czytaj opisy przy produktach. Tam jest wiele odpowiedzi na Twoje pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

JUVACUIR to taki balsam z bardzo dużą zawartością pigmentu, który regeneruje kolor. Prawie farba, ale jeszcze balsam, więc nie służy raczej do zmiany koloru, choć niektórzy stosują go do tego celu.

 

okej , w takim razie .. Czy jeśli mam skórzane buty o kolorze naturalnym ,i są troszkę wyeksploatowane (objawia się to nie równym kolorem i ubytkami) to czy mogę zastosować  najpierw balsam by wyrównać kolor , po czym wypastować w tym samym kolorze by nadać połysk ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.