Skocz do zawartości

O mnie


Palma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych odnawianiem swoich mniejszych lub większych skarbów. Znajdziecie tutaj zdjęcia, relacje, tutoriale z odnawiania butów.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy i kontaktu. 

Działam na terenie Wrocławia ale zachęcam wszystkich z całej Polski oczywiście którym tematy obuwnicze są dobrze znane. 

W czym mogę wam pomóc: 

- czyszczę i odświeżam wasze buty 
- customizuję,
- zabezpieczam, konserwuję
- jestem w stanie odżółcić wasze pożółkłe podeszwy. 

Wszystko to co można zrobić z butami żeby przywrócić im poprzedni wygląd lub nadać nowy wygląd :) 

Postaram się na bieżąco wrzucać tutaj moje prace i zachęcić Was do odwiedzania mojego profilu na Facebooku gdzie znajdziecie najnowsze renowacje jak i ciekawe artykuły dotyczące tematyki obuwniczej: RenoSzuz

Działam z Wrocławia i zachęcam wszystkich do kontaktu na adres email: renoszuz@gmail.com 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że również w Polsce coś się zaczęło dziać w tym temacie! Kilka lat temu oglądałem z wielkim zaciekawieniem filmiki z USA/Japonii, a dziś własne podwórko prezentuje się coraz ciekawiej pod tym względem! Od siebie dodam, że z moich obserwacji wynika, że mało która firma poza czyszczeniem, renowacją, malowaniem, oferuje bardziej skomplikowane naprawy. W tym zakresie warto poszukać kontaktu z dobrym, lokalnym szewcem i wejść z nim we współpracę. Obie strony powinny być zadowolone, a zakres usług zdecydowanie szerszy.

 

Powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 

Dzięki wielkie za dobre słowa i sugestie :) Ze swojej strony tylko dodam, że sam dążę do tego, żeby świadczyć kompleksowe usługi i rozwijać się coraz bardziej w tym kierunku. Traktuję ten temat jako moją pasję a możliwe, że już nie długo źródło dochodu które daje mi niewspółmierne poczucie satysfakcji większe niż moja dotychczasowa praca. Robienie tego co lubię i dawanie poczucia satysfakcji i zadowolenia innym to dla mnie coś wspaniałego :) Połączenie zamiłowania do butów, modelarstwa i fotografii to idealne połączenie w którym mogę się realizować. 
Podsumowując, zrobię co w mojej mocy, żeby nasze podwórko pod tym względem wyglądało coraz ciekawiej :) 

Dzięki i pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.