Skocz do zawartości

buty dla portiera


Gość ziaro

Rekomendowane odpowiedzi

witam forumowicze, kolejny raz proszę o pomoc, tym razem chodzi o buty do pracy jako portier, wiadomo- w hotelu, zmiany po 12 godzin, na miękkiej wykładzinie/ kaflach w lobby, większość czasu na stojąco..ważę 90 kg przy rozmiarze 31 cm, muszą być solidne, jednak budżet to ok 3 stów..oczywiście spodnie mam garniturowe, jednak dopuszczalny byłby niestandardowy fason bedący wciąż oficjalnym..pomożecie moi drodzy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

o kurczę, ale misja ... hmmm. Ja to widziałbym w takim przypadku klasyczne, eleganckie czarne wiedenki:

 

yanko_558.jpg

http://patine.pl

 

Szyte metodą GYW zaczynają się jednak chyba gdzieś od 600 PLN.

Chyba polowałbym na Twoim miejscu w TK MAXX - tam czasem można trafić coś w niższych cenach. 

 

Może w Nordzie coś trafisz (monitoruj zwłaszcza outlet):

https://nord-shoes.com/

 

Ewentualnie wstaw jakieś fotografie modeli, które w Twoim mniemaniu mogłyby pasować, bo może rozmijamy się w ogóle kierunkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odzew! wiedenki piękne oczywiście, zbyt piękne.. przede wszystkim odpada kupno przez internet, obecnie borykam się z jedną tak kupioną parą, okazała się za wąska i strasznie obtarła mi stopy na bokach, przy małym palcu..może macie jakąś rade jak je rozciągnąć, by wystarczyły mi na kilka pierwszych zmian zanim znajdę coś odpowiedniego? myślałem by w miejscu gdzie tak obciera, owinąć stopę bandażem elastycznym.. oficjalnie muszę przyznać ze przy drugiej okazji buty nie obtarły już tak strasznie, może jest nadzieja.

wracając do "butów dla portiera" no dokładnie w typie wiedenek buty byłby najodpowiedniejsze, nie preferują kanciastych, czy mocno zwężanych przodów.. co do podeszwy to zgoda, najlepiej gdyby choć trochę amortyzowała, ale odstrasza fason tych zaproponowanych przez Modina, kompletnie nie dla mnie..więc poprosiłbym o jakieś przyzwoite sieciówki, lub te solidniejsze i droższe opcje z outletem.. gdyby nie tak intensywna eksploatacja kupiłbym proponowane wiedenki, są piękne..lecz niestety, używane 160 godzin w miesiącu...grzech byłby im to zrobić, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystek909

No najlepsze będą buty męskie wizytowe ... SPAM .... wiadomo :) Od ciebie zależy jaki kolor , dlaczego odpada kupno przez internet, masz dużo taniej jak dla mnie warto zaryzykować, chociaż z drugiej strony wiadomo , najlepiej na początek przymierzyć, to już sam będziesz musiał wybrać co wolisz. 

Edytowane przez MOD
SPAM ... zero konkretów ... pierwsze i ostatnie ostrzeżenie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.