Jump to content

Gwoździarka/Zszywacz/Sztyfciarka


Recommended Posts

Witam :)

 

Proszę was o opinie, mianowicie ostatnio zastanawiałem się nad zakupem ww. urządzenia podłączonego pod pneumatykę, czy w ogóle w zakładzie takie ustrojstwo się sprawdza?

Jak odpowiedz będzie na 'tak" napiszcie jaka gwoździarka/zszywacz/sztyfciarkę polecacie i z jakimi gwoździami/zszywkami/sztyftami najlepiej pracować.

 

Pozdrawiam Kuba

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś mieliśmy zszywacz pneumatyczny przy produkcji obuwia ortopedycznego i sprawdzał się dobrze, ale że był to jakiś model sprowadzony z niemiec i u nas zszywki były trudno dostępne i trzeba było je sprowadzać z niemiec i tanie nie były to zrezygnowaliśmy. Teraz mamy zszywacze ręczne i też się sprawdzają.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja tackerem pneumatycznym przybijam 10 lat ten tacker kupiłem w LIDL za jakies 100zł zasuwa 3lata potrzebna jest sprężarka ja mam w kombajnie ale przedtem też miałem taka zwykła spreżareczke.za 300zł Gwożdzie wchodza we wszystko mazonit plastik skóra .Ustawiam tak by ładnie chowały w gume.Szerokie fleki z wyrównaniem robie 5-10 min tradycyjne przybijanie gwozdzi zajeło by mi zbyt wiele czasy po za tym nie wyglądaja estetycznie 5 tyś gwozdzi do tacker kosztuje 20zł chyba ostatnio w OBI kupiłem 

Zdjęcie0302.jpg

Zdjęcie0301.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Schuster za pomoc :)

Kupiłem dziś gwoździarko-zszywarkę Dexera z Leroy Merlin za 149 zł do tego gwoździe Makity, jutro podłączę ją pod kompresor w prasie to wypróbuje jak się spisuje mam nadzieje że nie poniszczy mi obcasów.

 

Mam pytanie co do regulacji głębokości wbijania gdzie to się znajduje? Makita ma nad spustem ale nie mam pojęcia gdzie w tym egzemplarzu może być to ustrojstwo, producent niestety nie wspomina o nim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.