Jump to content

schodzenie farby z HanWagów


Recommended Posts

Witam,

Mam mały problem, choć w zasadzie jeszcze nie wiem czy to problem. Nie wiem co z ty zrobić, po prostu. Dziś czyściłem buty, dziewczyny, HanWag Yukon. Użyłem do tego mydła Avel Cuirs Lisses. Po namoczeniu okazało się, że farba dość intensywnie schodzi z buta. Gąbka i woda były mocno odbarwione. Dodam, że w moich Meidlach Engadinach coś takiego nie wystąpiło. Butki jeszcze nie wyschły, więc nie wiem jakie będą skutki. Czy mieliście podobnie? A w razie dużych szkód, czy myślicie, że to jest wada produkcyjna i producent uzna swoją winę?

Pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest matze

Mialem podobnie w Lundhags Syncro. W niektórych miejscach czarna skóra (nubuk) troche wybledla, bylo widac biale. Kawalki z licówki nie gubily farby. Nie stanowi to problemu, bo po natlusczeniu wszystko jest po staremu a w nienatluszczonych w teren sie nie ruszam ;)  Czy te buty dziewczyny to tez nubuk? Nubuki lubieja mianowicie tak miewac... Jest tu na forum gdzies o nubukach. Warto poczytac.

Link to comment
Share on other sites

Byłem spokojny o to blaknięcie. Wiem, że po nałożeniu tłuszczu skóra i tak mocno ściemnieje. Dziewczyna jednak mi głowę suszyła, gdy to zobaczyła:). Zapewniałem ją, że po całej operacji jej butki będą jeszcze lepsze, a gdy zobaczyła coś takiego... Musiałem podeprzeć się Waszym autorytetem:).

Bardzo Wam dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest matze

To jeszcze powiedz dziewczynie, ze moje buty kosztowaly 420 ojro i sobie bledna przy myciu mydlem oraz dodaj definitwynie, ze nie ma sie czym martwic ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.