Skocz do zawartości

Dylemat przy kupnie Air Maxów


arnon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Otóż, używam od kilku miesięcy moich Air Maxów, ale wnętrze buta jest wykonane z siateczki, i robią się na niej dziury. Już mam takich dziur ze 4, a buty używam serio kilka miechów. Na 100% oryginalne, nie kupowane na żadnym Allegro, tylko w sklepie na miejscu. Chcę sobie dlatego kupić nowe buty, ale nie chcę powtórzyć mojego błędu. Na początku szukałem innych butów, niż Air Maxy, dobrych do biegania i ćwiczenia, ale, natknąłem się na takie Air Maxy:

31020916398755485220.jpg

Jak widać, w środku nie ma siateczki, a jest tkanina - tak również pisze sprzedawca. Dlatego zastanawiam się, czy taka tkanina będzie mniej podatna na dziury, niż siateczka? Bo upatrzyłem sobie również inne, około stówę tańsze, i troszkę ładniejsze Air Maxy, ale mają one w środku tą siateczkę, a ja nie chce znowu mieć dziur w nowych butach :/ Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w którym miejscu Ci się ta siateczka przeciera od wewnątrz. Tak na czuja, to może być mniej kwestia buta, a bardziej rozmiaru czy modelu i jego dopasowania do stopy lub braku wiązania, ewentualnie zbyt luźnego wiązania. Być może stopa w bucie jest zbyt luźna i w sposób mechaniczny dochodzi do przetarcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar jest na mnie idealny, buty wiążę dosyć mocno, nie mam luzu ani nic, noga mi idealnie i wygodnie leży. Zaznaczyłem na obrazku (innego modelu), gdzie mam dziury:

mmfo3c8.png

jeśli chodzi o tą największą, to jest serio mega duża i przeszkadza mi bardzo. Dlatego tak mi zależy na dobrej jakości materiału w tamtym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapiętki to standard. Stopa przeciera materiał ... ale jak mówisz, że but trzyma się na stopie to na pewno słabsze materiały szybciej się przetrą niż te mocniejsze ... ale! W takich przypadkach wystarczy buty zanieść do dobrego Szewca, który wstawi Ci skórzane zapiętki i możesz śmigać w nich jeszcze długo. Generalnie polecam w podobnych przypadkach konsultację z Majstrem. Często pomoże, a i przy okazji wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.