Skocz do zawartości

Pierre Corthay


nie_problem

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Noworoczne zlecenie :)

 

Latest "Corthay incredible" ! A dash of color for the New Year ahead ...

Multi-colours Vendôme in patent calf...

Originally imagined by a special customer and fruit of his discussions with Pierre Corthay.

Four different patent leathers are used : orange, grey, forest and fluorescent green.

Matching green laces, orange rhinestone crystals incrusted one by one by hand on the medallion as well as custom-made airlite soles complete this very special design.

Overall, more than 20 hours of work…

Last but not least if you take a closer look you will notice that the two shoes are different!

A unique pair of shoes for a very special customer ... Enjoy!

 

387281_10150435274747703_64044092702_8823412_818050052_n.jpg

 

http://www.facebook.com/pages/Corthay/64044092702

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Gość SportowiecPL

No panowie takie buty to buty; _) jakoś nie miałem okazji nosić takich. Jedynie na weselu, ale to jakieś takie zwykle za kilka stówek.

Te jednak kosztują pewnie o wiele więcej. Jedne te kolorowe widziałem w jakimś filmie;) tylko, jakim.... Poszuka w necie może znajdzie, może wiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość SportowiecPL

Szukałem i nie mogę znaleźć, jedyna osoba, która może wiedzieć jest poza zasięgiem; / jednak nie poddaje się i szukam, jednak miałem wątpliwości, co do modelu, znaczy marki.

Ale jak bum cyk.. W filmie widziałem, pewnie jak podam link i nazwę filmu okaże się, że to nie te, ale ja mam pamięć absolutną tak moja żona mówi jak zapominam o urodzinach jej; D

 

He takie czasy, taka moda..

Jak byście mieli tyle kochanek, co ja, to też węz o każdej pamiętaj, mam nadziej, że tego nie czyta? Ona nie lubi Internetu. Nie zapomnie jak się logowała do swojego GG - bezcenne powiem kiedyś, muszę wiedzieć czy tego nie reading; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.