Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie mamy tu Pań, zatem zapożyczę kolekcję smile.gif

 

Część 4-ta, zatem tytuł filmu daje do myślenia wink.gif Co było w części 1-2-3?

Ile odcinków może mieć ten serial? smile.gif

 

 

No, ale kto powiedział, ze tylko o Paniach ... Panowie też miewają całkiem pokaźne kolekcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

stawiam na jakość, więc nie mam zawrotnych ilości

 

1. kalosze Hunter

2. mukluki EMU

3. baleriny gumowe Melissa

4. high heel (12cm) ZARA

5. high heel (14cm) River Island

6. sandały high heel (12cm) Buffalo London

7. worker boots ZARA

8. klapki Venezia

9. kozaki Lasocki

10. pantofle (10cm) Venezia

11. wedges Prima Moda

12. trekkingi schwartz x 2 pary

13. botki Steve Madden

 

a w domu cichobiegi firmy szelest, więc mam 14 par :)

 

ulubione to worker boots firmy ZARA

 

stylish,girls,lb,caroline,b,autumn,outfit,people-16ecebc32242fbbf5754aa5becc49a63_h.jpg

 

a marzę o tych firmy Yves Saint Laurent

 

5inchan[beeep]blog-ysl-tribute-boots-zara-poncho-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

hm tak naprawdę to nie mam wiele but ;) większą wagę przywiązuję raczej do ciuchów niż do butów ;)

posiadam 1 parę adidasów, 2 pary trampek , 2 pary baletek, 1 czółenka na 7 cm koturnie, 1 rzymianki, 1 sandały z zakrytą piętą, 2 pary japonek, 2 pary sandał, 3 pary szpilek, 3 pary kozaków, botki ;) nie mam wiele par w porówaniu do moich koleżanek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
"Butomania" to zdrowie

 

Różnorodność noszonego obuwia wpływa pozytywnie na kondycję naszych stóp - to wnioski specjalistów zajmujących się ich zdrowiem. Częsta zmiana obuwia powoduje, że stopa nie jest stale obciążona w tych samych miejscach, a ryzyko uszkodzenia stawów mniejsze. Zatem posiadanie licznej kolekcji obuwia to nie tylko dbałość o modę, ale również zdrowie. Zapewne wiedziała już o tym Maria Antonina, która była w posiadaniu kolekcji pięciuset par butów, a jedna z jej służących miała za zadanie wyłącznie dbałość o obuwie swojej Pani. Także współcześnie, znane osoby, przyznają się do "butomanii". W jednym z wywiadów z Celine Dion można dowiedzieć się o pasji gwiazdy do kupowania butów, której wyrazem jest kolekcja licząca 3000 par...

 

http://www.pips.pl/pl/ciekawostki/butomania.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

wiem że moja miała około 12 par, markowych butów na każdą porę, jak się da to i podwódz to i ma na to.

Jednak nie jestem gorszy, mam 6 par także marka. Ale ja mam potrzeby, nie mogę chodzić w jednych to nie hogieniczne. Dymać cały tydzień w jednych ;D

jak mó kumpel, no ten to potrafi a szczur bija na km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie to prowokacja jakaś:-) Nie wiem jak to jest, że facet ma kilka par i jest zadowolony, a babki mają kilkanaście albo kilkadziesiąt i ciągle mówią, że nie mają w czym chodzić. Czasem żałuje, że mnie mieszkam w Afryce, kupiłoby się ze 3 parki sandałów i byłby spokój, a tak? Ciągle ten sam problem, wydaje się na to full kasy I potem 3/4 tych butów leży gdzieś w kartonie w piwnicy, wyciagane raz do roku na jakąś okazję. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pofatygowałem się i przeliczyłem (gdybyście widzieli wyraz twarzy mojej pani jak liczyłem, chyba myślała, że będę jakąś jazdę robił, że ma za dużo, albo jakieś cięcia w budżecie zaordynuję:p). Uwaga - moich par 7 (nie licząc jakichś klapek itd), moja pani - 24 (też bez jakichś kąpielowych bzdur i tym podobnych kapci). Nie wiem, czy to dużo, czy mało, ale wyszło mi przynajmniej, że na buty wydaję 3 x mniej. Poza tym ja lubię swoje buty i noszę aż się nie rozwalą całkiem, a im bardziej wychodzone, tym lepsze. Odwrotnie niż moja pani:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panie już obgadaliśmy, ale i Panowie mają coraz częściej dość pokaźne kolekcje :)

 

Ci faceci mają bzika na punkcie butów!

 

Okazuje się, że nie tylko kobiety mają obsesję na punkcie butów, niektórzy mężczyźni także uwielbiają kolekcjonować obuwie. Mają nawet więcej butów niż ich życiowe partnerki. Mieszko posiada około 70 par butów, Witek 100, a Michał ma... bagatela... aż 200 par butów. Ciekawi jesteście czy chodzą we wszystkich parach? Co o ich zamiłowaniu do butów myślą najbliżsi?

 

...

Video:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ci-faceci-maja-bzika-na-punkcie-butow,79145.html

 

 

Liczyliście swoje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wypunktowałem kilka ciekawostek :)

 

Monika Olejnik ma ich około pół tysiąca, Marta z Warszawy około trzydziestu, a Marcin zaledwie trzy pary. Stronę "Kocham Buty i Torebki" na Facebooku polubiło blisko 248 tysięcy osób. I choć kobiety nie lubią wyliczania im par butów, ani tym bardziej, ile na nie wydają, liczby te z pewnością wiele mówią o ludziach.

...

 

Marcin z Warszawy mówi mi bez zastanowienia, że w jego przedpokoju stoją dokładnie trzy pary: zimowe, sportowe i na pozostałą część roku. Jednak, by wyjaśnić mi swój stosunek do tej części garderoby, sięga pamięcią do słów Forresta Gumpa, który często wracał do motta swojej matki: "Buty wiele mówią o człowieku, skąd przyszedł i dokąd zamierza iść".

 

...

 

29-letnia Marta nie pamięta, ile ma par butów. Szacuje, że nie więcej niż 20, choć jej mąż z pewnością powiedziałby, że więcej. Ten przykład najlepiej ilustruje, jak różne podejście do tej części garderoby mają obie płcie. – Myślę, że są dwie podstawowe prawdy o butach: pierwsza - jest ich zawsze za mało! Druga - pojemność szafek na buty i sam mąż zawsze będą w ostrej opozycji do prawdy pierwszej – mówi kochająca buty Marta.

 

...

 

W butach Polaków jest fałsz

 

– Kobiety, jeżeli mają brudne buty, kupują nowe, a jeżeli nie stać już ich na nowe buty, to zmieniają męża – uważa Michał Cieślak, słynny warszawski pucybut.

 

...

 

Mężczyzna wychodząc do pracy, powinien mieć tylko czarne buty, bo powinien się zastanowić, jak zarobić dużo pieniędzy, jak utrzymać rodzinę, a nie jaki kolor butów wybrać – twierdzi pucybut.

 

...

 

Źródło:

http://natemat.pl/54039,buty-to-odbicie-charakteru-pucybyt-w-naszych-butach-jest-falsz-kupujemy-te-ktore-znajdziemy-na-polkach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.