Skocz do zawartości

Czy warto kupić prawidła drewniane do obuwia ze skóry ALE z podeszwą sztuczną


Troy Moran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka razy zwracano mi uwagę że nie potrzebuję kupować drewnianych prawideł do moich butów, chodzi o męskie eleganckie obuwie lecz na podeszwach gumowych. Nie chodziło mi o zakup prawideł na każdą parę butów, tylko na choć jedną parę która będzie na wystawie do pokazania klientowi.

Czy jest to sens ?  i nie chodzi tu o pieniądze za zakup prawideł, tylko czy jest to sens.

Edytowane przez Troy Moran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od klasy butów jakie będziesz oferował. Jak to buty z wyższej półki, to dobre prawidła pozwolą im pewnie godnie się prezentować, ale nawet w ekskluzywnych salonach nie jest to standard. Często obuwie w salonach wypełnione jest tekturowymi prawidłami, albo papierami. Aczkolwiek buty wypychać warto. Dobrymi cedrami najlepiej, ale zabawnie mogą prezentować się buty z prawidłami wartymi więcej niż one same :) Ceny dobrych prawideł produkowanych w Europie to często koszt rzędu 30-60 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od klasy butów jakie będziesz oferował. Jak to buty z wyższej półki, to dobre prawidła pozwolą im pewnie godnie się prezentować, ale nawet w ekskluzywnych salonach nie jest to standard. Często obuwie w salonach wypełnione jest tekturowymi prawidłami, albo papierami. Aczkolwiek buty wypychać warto. Dobrymi cedrami najlepiej, ale zabawnie mogą prezentować się buty z prawidłami wartymi więcej niż one same :) Ceny dobrych prawideł produkowanych w Europie to często koszt rzędu 30-60 Euro.

Tak, obuwie będzie z wysokiej półki oczywiście nie ekstremalnie wysokiej ;) ale godnej uwagi z tym że po prostu podeszwy będą w większości gumowe/sztuczne, to moje podejście jest z wielu względów. Dziękuję za odpis na post, oczywiście odpowiedź pomocna dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BB System

Tak, obuwie będzie z wysokiej półki oczywiście nie ekstremalnie wysokiej ;) ale godnej uwagi z tym że po prostu podeszwy będą w większości gumowe/sztuczne, to moje podejście jest z wielu względów. Dziękuję za odpis na post, oczywiście odpowiedź pomocna dla mnie.

Hej,

uważam że odpowiednie prawidła mogą zdziałąć bardzo dużo na plus. Polecam cedrowe, btw - nie muszą byś tak drogie jak wspomniał Moderator :-) ... SPAM ...

Edytowane przez MOD
Proszę zapoznać się z regulamien forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.