Jump to content

Recommended Posts

G36 !!! No dobrze, wytłumaczę. Z autem tym mam OLBRZYMIĄ PRZYJEMNOŚĆ pracować już trzeci raz w tym roku i to tylko dlatego,iż właściciel absolutnie dopieszcza je. Auto przyjechało z Japonii ( na japońskich tablicach je pierwszy raz miałem ). Jest to bardzo rzadki model wyprodukowany w ponad stu egzemplarzach jednie!!! Ma opinię absolutnie nieawaryjnego modelu mercedesa i tak jest. Silnik ręcznie robiony,blachy kwasówka ręcznie malowane itp. Felgi AMG oczywiście. O cenie pisać nie będę bo waściciele wielu limuzyn mogli by się źle poczuć Auto nie jest nafaszerowane żadną elektroniką i charakteryzuje je wręcz sztywna prostota w środku. Jak ktoś chce niech spróbuje znaleźć w necie ... powodzenia  :-(                A siedzisko jak i cała reszta robione na scuff master Gliptone oczywiście i domknięte lakierami. Ale nie o to tu chodzi.
Po zamieszczeniu zdjęć tego mercedesa w grupie zamkniętej przez kilka dni otrzymywałem prośby o opis samochodu oraz komentarze. Jak nigdy dotąd.

2014-11-30 21.01.13.png2014-11-30 21.02.07.png2014-11-30 21.03.56.png20141125_132152.jpg20141127_115244.jpg

Edited by tosa
  • Like 1