Skocz do zawartości

Etui na telefon, w liczbie mnogiej.


smurv

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze ładne, reszta z podłogi ;). Wszystko na "smartphone'a", modele różne różniaste, małe i duże. Troszkę tego się uzbierało, jak teraz patrze, a pewnie będzie jeszcze więcej. 

 

Skóra 1,5mm, olej i apretura, wykończone krawędzie itp itd, jakiś tam standard.

 

541c35995ba2a.jpg

 

DSC02504_resize.jpg

 

DSC03426_resize.JPG

 

DSC03419_resize.JPG

 

DSC03541_resize.jpg

 

DSC06992_resize.jpg

 

DSC07353_resize.JPG

 

DSC07461res.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuje cię ślad po rolfusie? Ja wziąłem się na sposób i rolfus okleiłem najzwyklejszą w świecie miękką taśmą. Wyrównałem do szerokości kółka. Prawie w ogóle nie ma śladu na skórze, a jak pozostaje to naprawdę minimalny. Taśma jakiej użyłem jest podzielona w prostokąciki. Żona przyniosła mi kiedyś z pracy. Tam używają jej do podklejania skóry. Rozumiem, że to do jednego modelu telefonów. Robisz do innych? Ja w zasadzie jak coś "dziergam", to pod konkretny telefon. Zastanawiałem się nad takim wycięciem przy wejściu. W sumie ładnie to wygląda. Stosujesz tasiemkę do wysuwania telefonu? Wewnątrz jakaś delikatna podszeweczka? Czy używasz wykrojnika? Ładnie i bardzo równo wycięte. Na prawdę pro. Jak nie chcesz nie odpowiadaj.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz przeuroczej prostoty oraz nietuzinkowej perfekcji wykroju z zadbaniem o detale podobają mi się widoczne szczególnie na 2/gim zdjęciu jarzma na skórze chyba nie zamaskowane obróbką (tylnia ścianka korpusu), które podkreślają oryginalność materiału oraz ten skórzany chwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zmobilizowałeś mnie ! Rolfus już zabezpieczony ;)

Nie to nie jest jeden rodzaj telefonu, miałem nadzieję, że mnie to ominie ale dla dociekliwych:
iP 5
Samsung Core
Sony J
Samsung "jakiś"
HTC Desire 500
Samsung Core Plus
iP 5
Sony J

Nie stosuję żadnych upiększaczy, 100% skóra. Jest bez tasiemek, bez podszewki.

Wszystko wycinam ręcznie, wedle wcześniejszej "specyfikacji" technicznej.


Dronconi zakładam że to ocena na plus, więc dziękuje :D!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zmobilizowałeś mnie ! Rolfus już zabezpieczony ;)

 

Nie to nie jest jeden rodzaj telefonu, miałem nadzieję, że mnie to ominie ale dla dociekliwych:

iP 5

Samsung Core

Sony J

Samsung "jakiś"

HTC Desire 500

Samsung Core Plus

iP 5

Sony J

 

Nie stosuję żadnych upiększaczy, 100% skóra. Jest bez tasiemek, bez podszewki.

 

Wszystko wycinam ręcznie, wedle wcześniejszej "specyfikacji" technicznej.

 

 

Dronconi zakładam że to ocena na plus, więc dziękuje :D!

 

No jasne że na duży plus. Pozdr :smiling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.