Jump to content

Glany...


Recommended Posts

Nie bralbym tych solovair'ów. Brak im dwustrefowego sznurowania (dzisiaj to standard) i ogldajac filmik na zalinkowanej stronie nie podoba mi sie laczenie podeszwy z cholewa no i ta slonina to tez nie mój gust ale to tylko tak na marginesie, bo gusta bywaja rózne ;)  Do czego maja byc te glany? Ot tak na ulice?

Link to comment
Share on other sites

Jak na ulice to moga byc. Na pewno beda dobrze sluzyc. Dwustrefowe sznurowanie jest fajne ale to zaden przymus. Ruscy do dzis tego nie maja w swoich glanach wojskowych i wojo z tego powodu nie narzeka  ;)  Myslalem, ze szukasz czegos w teren, na ciezkie warunki, wilgoc, bloto, kaminie itd... Wtedy bym Ci co innego polecil ale juz niestety za znacznie wyzsza cene.

Jeszcze jedna drobnostka... Metalowe wkladki w czubkach maja moze swój urok ale na mrozie to paluszki u stóp okrutnie lubia od tego marznac.

Edited by matze
Link to comment
Share on other sites

*sama

Sorki, nie bylo indykatora plci a Twój pierwszy post przeczytalem takjakby za szybko i nie zwrócilem uwagi na "Nastawialam sie..." :blushing:

Edited by matze
Link to comment
Share on other sites

Kup te, które  do ciebie przemawiają bardziej. To właściwie rzecz gustu, lepszego  wpadania w ucho nazwy i wiedzy z obiegowych opinii. Nie będziesz wiedziała do czasu, kiedy nie spróbujesz. Na ten przykład moja żona nosi Marty "na słoninie" i jej odpowiadają. Ja nie mam aż takiego "skręcenia" na ich punkcie. Poza tym "słonina" raz (nie w Martach co prawda) mnie zawiodła i zwyczajnie pękła. Może dlatego, że do małych (w sensie wagi) nie należę. Dla mnie musi po prostu wyglądać. Lubie takie, których podeszwa wystaje min. 1 cm poza obrys buta. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.