Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Chciałbym porozmawiać o ochronie butów podczas jazdy samochodem. Nie rzadko można patrzeć na to że but zaciera się na dole pięty i jeżeli obuwie skórzane, to wygląda to nie bardzo ładnie. Jeszcze zauważyłem że niektóre Pani jeżdżą autem w szpilkach i oczywiście to psuję się.

Mam jeden produkt który nazywa się Autopięta i poprawi dany problem i chcę wiedzieć co Państwo myśli na dany temat? czy to jest aktualne na dzień dzisiejszy?

post-1842-0-35912300-1406123606_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nowość to to nie jest ;)

Bardziej trafi a do Pań niż Panów .

ShoesbeingprotectedwithHeelShieldwhiledriving.jpg

albo

Gdzie jak widać - buty dostosowano do środowiska, a wg mnie bardziej przemawia bezpieczeństwo własne oraz brak efektu dziurawienia autentycznego podłogi ( wie ten co kupił auto po kobiecie ;) ).

Oczywiście wspomniany wynalazek :

Minusem jest "upierdliwość" i ewentualne paradowanie przez zapomnienie ;)

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś były nakładki przeciw poślizgowe, nie przyjęły się.

Męskie pół biedy ale damskie?, różnorodność obcasa wymusza kilku takich nakładek , wrunki atmosweryczne zabrudzenie wnętrza spowoduje że korzystanie będzie uciążliwe, a my jesteśmy przeciesz wygodni prawda?.

Nie przyjmie się ale napewno ktoś kupi.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o Pań, to też mam zdjęcie. Bardziej chodzi o doskonały produkt. Moja autopięta jest wykonana ręcznie ze skóry naturalnej i to różni ją od innych, mam dobre doświadczenie sprzedarzy tego na Ukrainie, chcę tylko wiedzieć opinię Polaków

Prowadząc pojazd dwuśladowy, gdzie specyficzne – kątowe ułożenie stóp z tzw. podparciem dość często wywołuje uszkodzenia butów w tyłostopiu po przez skaleczenia miejscowe powłoki licowej, okleiny na obcasach itd. 

Problem dość często spotykany. Zgodzę się z przedmówcą, iż ze względu na różnorodne kształty obcasów, wykroje form tyłostopia trudno będzie uzyskać uniwersalny wyrób, który zapewni szeroko rozumianą ochronę różnego typu obuwia.

Moim skromnym zdaniem produkt dość innowacyjny na rynku polskim z pewnością docierając do grupy docelowej przy odpowiednich działaniach marketingowych może się z powodzeniem przyjąć. 

Wyobrażam sobie Panie które z wielką starannością chronią swoje piękne buciki podobnie jak chronią swoje pupilki (psy, koty, tygrysy itd.). 

Ja to łykam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.