Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym porozmawiać o ochronie butów podczas jazdy samochodem. Nie rzadko można patrzeć na to że but zaciera się na dole pięty i jeżeli obuwie skórzane, to wygląda to nie bardzo ładnie. Jeszcze zauważyłem że niektóre Pani jeżdżą autem w szpilkach i oczywiście to psuję się.

Mam jeden produkt który nazywa się Autopięta i poprawi dany problem i chcę wiedzieć co Państwo myśli na dany temat? czy to jest aktualne na dzień dzisiejszy?

post-1842-0-35912300-1406123606_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość to to nie jest ;)

Bardziej trafi a do Pań niż Panów .

ShoesbeingprotectedwithHeelShieldwhiledriving.jpg

albo

Gdzie jak widać - buty dostosowano do środowiska, a wg mnie bardziej przemawia bezpieczeństwo własne oraz brak efektu dziurawienia autentycznego podłogi ( wie ten co kupił auto po kobiecie ;) ).

Oczywiście wspomniany wynalazek :

Minusem jest "upierdliwość" i ewentualne paradowanie przez zapomnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były nakładki przeciw poślizgowe, nie przyjęły się.

Męskie pół biedy ale damskie?, różnorodność obcasa wymusza kilku takich nakładek , wrunki atmosweryczne zabrudzenie wnętrza spowoduje że korzystanie będzie uciążliwe, a my jesteśmy przeciesz wygodni prawda?.

Nie przyjmie się ale napewno ktoś kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Pań, to też mam zdjęcie. Bardziej chodzi o doskonały produkt. Moja autopięta jest wykonana ręcznie ze skóry naturalnej i to różni ją od innych, mam dobre doświadczenie sprzedarzy tego na Ukrainie, chcę tylko wiedzieć opinię Polaków

Prowadząc pojazd dwuśladowy, gdzie specyficzne – kątowe ułożenie stóp z tzw. podparciem dość często wywołuje uszkodzenia butów w tyłostopiu po przez skaleczenia miejscowe powłoki licowej, okleiny na obcasach itd. 

Problem dość często spotykany. Zgodzę się z przedmówcą, iż ze względu na różnorodne kształty obcasów, wykroje form tyłostopia trudno będzie uzyskać uniwersalny wyrób, który zapewni szeroko rozumianą ochronę różnego typu obuwia.

Moim skromnym zdaniem produkt dość innowacyjny na rynku polskim z pewnością docierając do grupy docelowej przy odpowiednich działaniach marketingowych może się z powodzeniem przyjąć. 

Wyobrażam sobie Panie które z wielką starannością chronią swoje piękne buciki podobnie jak chronią swoje pupilki (psy, koty, tygrysy itd.). 

Ja to łykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.