Jump to content

Zadbaj o buty sportowe.


Guest

Recommended Posts

Posiadając sportowe obuwie skórzane, również możemy zadbać o to, aby było ono czyste, oraz odporne na zabrudzenia i uszkodzenia.

 

Zazwyczaj osoby posiadające buty sportowe wychodzą z założenia, że nie można ich utrzymać w ciągłej czystości. Między innymi dlatego, iż posiadają one białe, bądź czarną gumową podeszwę. Nic bardziej mylnego! Wystarczy kilka wskazówek i produktów, aby nasze buty był cały czas czyste, oraz odporne na uszkodzenia. 

 

Nasza firma posiada produkty, które dedykowane są do butów typowo sportowych.

 

Jednym z nich jest Pasta do butów Super Black. Jest to pasta, z bardzo mocnym czarnym pigmentem. Dzięki mocy zawartej w niej pigmentów, bardzo dobrze i skutecznie pokrywa skórę naszych butów. Tuszuje pęknięcia, oraz zadrapania spowodowane codziennym użytkowaniem.

 

zdj%C4%99cie-34-z-39-1024x747.jpg

 

Pasta ta posiada specjalny aplikator.  Dzięki zastosowanej specjalnego kształtu gąbki, możemy dokładnie i bez trudu pokryć skórę naszego obuwia, również w ciężko dostępnych miejscach. Pasta ta przeznaczona jest do skór gładkich, syntetycznych oraz do tekstyliów.

 

Po zastosowaniu pasty, skóra na naszym bucie ma mocniejszy kolor, staje się miększa i odporniejsza na uszkodzenia.

 

W sytuacji, kiedy nasze buty posiadają białą podeszwę, aby ją odnowić możemy użyć pasty do butów Super White. Ma ona takie samo działanie jak Pasta do butów Super Black, jedynie z tą różnicą, iż posiada biały pigment.

zdj%C4%99cie-36-z-39-1024x599.jpg

Użytkowanie obu past jest bardzo proste. Przed zaaplikowaniem pasty na buta, należy usunąć kurz i brud z obuwia, np. za pomocą Shampoo Tarrago. Jest to środek czyszczący, w postaci piany, która pozwoli na dokładne wyczyszczenie butów z kurzu oraz brudu, bez użycia wody.

 

W momencie kiedy mamy czarną podeszwę, a biały but, użyć możemy oczywiście produktów na odwrót.

 

Przed użyciem, należy porządnie wstrząsnąć pastę. Nałożyć równomiernie nasączonym aplika torem, po całej powierzchni buta. Po zaaplikowaniu, należy poczekać aż powierzchnia wyschnie, następnie wypolerować całą powierzchnię czystą bawełnianą szmatką.

 

Tak wyczyszczoną powierzchnię, można dodatkowo pokryć Nano protektorem, który stworzy powłokę ochronną wodo, oraz olejoodporną.

 

 

zdj%C4%99cie-38-z-39-1024x680.jpg

 

Tak wyczyszczone buty pozwolą nam długi czas cieszyć się lśniącą, miękką oraz odporną na brud, wodę skórą.

 

Konrad.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.