Skocz do zawartości

Naprawa zniszczonych butów + lustrzany połysk.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawa zniszczonych butów, oraz uzyskany lustrzany połysk na ich czubkach. 

 

Buty na początku miały dziury na czubkach. Wyglądało to następująco : 

 

DSC_0035.jpgDSC_0044.jpgDSC_0037.jpg

 

Na początek wyczyściłem buty Renomat Saphir. Po odczekaniu 15stu minut, rozpocząłem nakładanie Renovation Cream Saphir w celu naprawienia zepsutego lica. Po nałożeniu kilkunastu cienkich warstw, wszelkie uszkodzenia oraz nierówności zostały wygładzone.

 

Następnie używając Pasty/Wosku do butów Saphir Medaille D'or na czubku buta, został wykonany lustrzany połysk.

 

Buty po zastosowaniu tych produktów wyglądają jak nowe i nie widać już, że na ich czubkach były uszkodzenia.

 

Buty po renowacji : 

 

DSC_0075.jpgDSC_0093.jpgDSC_0104.jpgDSC_0108.jpg

 

Pozdrawiam, Konrad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa zniszczonych butów, oraz uzyskany lustrzany połysk na ich czubkach. 

 

Buty na początku miały dziury na czubkach. Wyglądało to następująco : 

 

attachicon.gifDSC_0035.jpgattachicon.gifDSC_0044.jpgattachicon.gifDSC_0037.jpg

 

Na początek wyczyściłem buty Renomat Saphir. Po odczekaniu 15stu minut, rozpocząłem nakładanie Renovation Cream Saphir w celu naprawienia zepsutego lica. Po nałożeniu kilkunastu cienkich warstw, wszelkie uszkodzenia oraz nierówności zostały wygładzone.

 

Następnie używając Pasty/Wosku do butów Saphir Medaille D'or na czubku buta, został wykonany lustrzany połysk.

 

Buty po zastosowaniu tych produktów wyglądają jak nowe i nie widać już, że na ich czubkach były uszkodzenia.

 

Buty po renowacji : 

 

attachicon.gifDSC_0075.jpgattachicon.gifDSC_0093.jpgattachicon.gifDSC_0104.jpgattachicon.gifDSC_0108.jpg

 

Pozdrawiam, Konrad.

No rewelacja. Ja tego połysku to w życiu się nie nauczę. Tylko lakiery mi zostały :-( Choć je lubię :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo też nie mogłem sobie poradzić, za trzecim podejściem udało się zrobić pierwsze "lustro". Dużo cierpliwości i chęci i na pewno się uda.

 

Życzę powodzenia! 

 

Pozdrawiam, Konrad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.