Jump to content

Moje filmy z produkcji


Corn
 Share

Recommended Posts

Wprawdzie jakość mierna (kręcone starą cyfrówką), ale wszystkie etapy produkcji są widoczne. To pierwszy film jaki kiedykolwiek obrabiałem także to też na pewno miało wpływ na efekt końcowy.

Edited by nie_problem
By film wyświetlił się na forum, wklejamy link w takim formacie: https://www.youtube.com/watch?v=3Mrh8vkELOI
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Sony vegas studio 9, wersja trial póki co bo nie mam w planach kręcenia niewiadomo jakiej ilości filmów. Nie jestem zbyt zadowolony. O ile sama obróbka jest łatwa to robiąc film gdzieś powyżej 3 minut program potrafi się zawieszać, a plik projektu może się uszkodzić i mimo, że później można wyrenderować video to i tak brak obrazu. Robiąc poprzedni film myślałem, że jest to wina słabego komputera, ale ten z celtyckim pasem obrabiałem na mocniejszej maszynie i jest to samo. Przy obróbce tych dwóch filmów poleciało sporo ku**** bo kilka razy musiałem robić wszystko od nowa tracąc przy tym kilka godzin pracy. Niestety nie wiem co jest powodem tego problemu. Doraźnym rozwiązaniem tego problemu jest renderowanie filmów częściami po 2,5 minuty.

Próbowałem też z nowszymi wersjami SV, ale niestety w wersji trial pojawia się paskudne logo, które dyskwalifikuje te programy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W planach jeszcze jeden film. Tutaj zdradzę, ze będzie to siedzenie motocyklowe (nigdzie indziej o tym nie piszę żeby chociaż mały element zaskoczenia był). Trzeba będzie jednak poczekać kilka tygodni bo raz, że to większa rzecz, dwa najpierw musze kilka innych pomysłów zrealizować. Miałem problem ze znalezieniem odpowiedniej pianki, dzisiaj się to udało. Minus taki, że wziąłem ostatni kawałek od tapicera i prawdopodobnie nie będzie miał więcej, także mam materiał tylko na jedno siedzenie, a później trzeba będzie szukać od nowa jakby co.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zapomniałem zupełnie. Miałem robić normalny film z produkcji tego siedzenia, ale jednak ogrom pracy mnie przytłoczył. Sama robota to coś między 70 a 80 godzin (nie wiem dokładnie, przy 60 przestałem liczyć ;P), a jakbym chciał kręcić film to by się jeszcze dłużej zeszło. Za to jest krótki film ze zdjęć z telefonu, niestety youtube zepsuł już i tak marną jakość.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.