Skocz do zawartości

Moje filmy z produkcji


Corn

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie jakość mierna (kręcone starą cyfrówką), ale wszystkie etapy produkcji są widoczne. To pierwszy film jaki kiedykolwiek obrabiałem także to też na pewno miało wpływ na efekt końcowy.

Edytowane przez nie_problem
By film wyświetlił się na forum, wklejamy link w takim formacie: https://www.youtube.com/watch?v=3Mrh8vkELOI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Sony vegas studio 9, wersja trial póki co bo nie mam w planach kręcenia niewiadomo jakiej ilości filmów. Nie jestem zbyt zadowolony. O ile sama obróbka jest łatwa to robiąc film gdzieś powyżej 3 minut program potrafi się zawieszać, a plik projektu może się uszkodzić i mimo, że później można wyrenderować video to i tak brak obrazu. Robiąc poprzedni film myślałem, że jest to wina słabego komputera, ale ten z celtyckim pasem obrabiałem na mocniejszej maszynie i jest to samo. Przy obróbce tych dwóch filmów poleciało sporo ku**** bo kilka razy musiałem robić wszystko od nowa tracąc przy tym kilka godzin pracy. Niestety nie wiem co jest powodem tego problemu. Doraźnym rozwiązaniem tego problemu jest renderowanie filmów częściami po 2,5 minuty.

Próbowałem też z nowszymi wersjami SV, ale niestety w wersji trial pojawia się paskudne logo, które dyskwalifikuje te programy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach jeszcze jeden film. Tutaj zdradzę, ze będzie to siedzenie motocyklowe (nigdzie indziej o tym nie piszę żeby chociaż mały element zaskoczenia był). Trzeba będzie jednak poczekać kilka tygodni bo raz, że to większa rzecz, dwa najpierw musze kilka innych pomysłów zrealizować. Miałem problem ze znalezieniem odpowiedniej pianki, dzisiaj się to udało. Minus taki, że wziąłem ostatni kawałek od tapicera i prawdopodobnie nie będzie miał więcej, także mam materiał tylko na jedno siedzenie, a później trzeba będzie szukać od nowa jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zapomniałem zupełnie. Miałem robić normalny film z produkcji tego siedzenia, ale jednak ogrom pracy mnie przytłoczył. Sama robota to coś między 70 a 80 godzin (nie wiem dokładnie, przy 60 przestałem liczyć ;P), a jakbym chciał kręcić film to by się jeszcze dłużej zeszło. Za to jest krótki film ze zdjęć z telefonu, niestety youtube zepsuł już i tak marną jakość.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.