Skocz do zawartości

Christian Louboutin. Nubuk z plamkami tłuszczu.


Rekomendowane odpowiedzi

Praca skończona, buty odesłane. Recenzje wystawione, więcej niż miłe więc można publikować.

Niby dwie plamki a praca na kilka dni rozłożona. Często tak robię. Czyszczone i konserwowane na środkach Saphir. Omnidaim dwa razy, gumeczkowanie wielokrotne, szczotkowanie mniej niż wielokrotne, środki do odtłuszczania punktowego Avel - jak najbardziej, potem powtarzamy. Znów Omnidaim, gumka, szczotka i konserwacja Saphir lub Avel - protektory suche czyli nieolejowe.

Zdjęcia nie oddają tego co Pani zobaczyła. Włos aksamitny można paluszkami układać w dowolną stronę, buty swietnie zaimpregnowane. Ożyły. Rozjaśniały. Usłyszałem między innymi  to co często słyszę czyli "jak nowe"!

20140505_124610.jpg20140505_124615.jpg20140517_135130.jpg20140517_135321.jpg20140517_135334.jpg20140517_135354.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omnidaim nie wywabił. Nigdy nie udało mi się usunąć plamy z tłuszczu, która wnika w skórę, wiąże się z barwnikiem i tak naprawdę odbarwia miejscowo skórę samym środkiem czyszczącym. Tak naprawdę buty były 3 razy myte i 3 razy odtłuszczane. Po odtłuszczaczu miejsce jest jaśniejsze i zostaje obwódka, trzeba się pobawić. Zawsze takie prace rozkładam na kilka dni. Ele efekt jest taki jak Pani Anita napisała mi w mailu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaryzykuję, ale ... czy to C.C.Louboutin? ;)

 

 

Nie, ale też dość mocna marka, a mianowicie Pollini (jak w tytule).

W Polsce salony tej marki prowadzi fashiongroup (bardzo fajna firma, którą szczerze mogę polecić- współpracujemy od kilku lat).

Buty marki Pollini można kupić w Stolicy w CH Klif i CH Galeria Mokotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omnidaim nie wywabił. Nigdy nie udało mi się usunąć plamy z tłuszczu, która wnika w skórę, wiąże się z barwnikiem i tak naprawdę odbarwia miejscowo skórę samym środkiem czyszczącym. Tak naprawdę buty były 3 razy myte i 3 razy odtłuszczane. Po odtłuszczaczu miejsce jest jaśniejsze i zostaje obwódka, trzeba się pobawić. Zawsze takie prace rozkładam na kilka dni. Ele efekt jest taki jak Pani Anita napisała mi w mailu :-)

Ale obyło się bez pigmentu? Czy jakiś Suede Renovator lub farbka do zamszu była w użyciu? :)

Pytanie z serii: Wyciągamy tajemne patenty Mistrzów :smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zasugerowałem tym, że Louboutin ma patent na te czerwone podeszwy i tylko buty za 30zł je podrabiają, ale to żadna konkurencja z takim gigantem :p

nie dziwię się, że klientce zalezało, jak dała za buty może i ponad 1000zł, piekny efekt, chociaż ja to czasem się boję brać takie buty do reki, żeby nic nie sprtolić...

hmm, jak na niego to dość niskie obcasy dał :p wysokie obcasy to była jego fiozofia od zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego butki to raczej w tysiące złotych. Za 1.000 szans nie ma. Klientka miała oryginały. I myślę, że troszke takich butków ma. Autka jak przyjeżdżają to po kilkaset tysięcy sztuki. Ale tam zawsze jest tylko skóra! I tak na to patrzeć trzeba. Nie zwracam uwagi na ceny produktów. Po prostu pracuję. Bawiąc się. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jego butki to raczej w tysiące złotych. 

Te buty, to akurat jedne z najtańszych, na wyprzedaży można kupić za około 100 euro nawet, więc szału nie ma. W swojej ofercie na bardzo podobnym kopycie ma Gino Rossi, a jakość wykonania, przynajmniej te lakierowane, które mam obecnie u siebie bije na głowę czerwone podeszwy (które są też tylko lakierowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Znaczy się, że mają Mistrzowski marketing i już nie muszą martwić się o jakość :D ... ciekawe jak długo :)


o i tu kolega dotarł sedna... też zauważyłem, że niektóre obuwie porządnych marek naprawdę jest nie przesadzając tandetne! mówię tu nie tylko o Gino Rosii, ale np o VENEZII. plastik, pianki, krzywo pozszywane, popaprane klejem, a skóra to nie wiem którego gatunku, aż tak się nie znam, ale bardzo słabo to wygląda :/ za mniej więcej tą cenę, to można kupić fajne butki np u Wojasa, Badury albo z Kazara. Kazar uważam, że posiada dobrą opinię, jak pracuję 7 lat, tak miałem może z 5 razy ich butki na stole operacyjnym. i to też takie standardowe jakieś naprawy, typu fleki, zelówki, jakieś delikatne podklejenia boków czy coś, nic specjalnego. ceny maja nieco wyższe, ale są warte tego. nie mówiąc już o damskiej galanterii wykonanej wręcz z zegarmistrzowską precyzją i bardzo dobrym smakiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te buty, to akurat jedne z najtańszych, na wyprzedaży można kupić za około 100 euro nawet, więc szału nie ma. W swojej ofercie na bardzo podobnym kopycie ma Gino Rossi, a jakość wykonania, przynajmniej te lakierowane, które mam obecnie u siebie bije na głowę czerwone podeszwy (które są też tylko lakierowane).

No nie porównujmy polskiego GR do Christiana Louboutin. No proszę. Gino był dobry ale niestety tak jak pisał przedmówca razem z Venezia zszedł w dół. Wiele osób to renowacji to przynosi. I jeszcze jedno ,Wiele butów podobnych do lakierowanych to foliowane. Dwoina kryta folią...nie podlega reklamacji tak jak bycast w meblach. Ostatnio żona kupiła Wojasa, którego bardzo lubimy ( a w jej przypadku brakuje dawno już półek na buty wszelakie) :-( za 600zł. Pani stwierdziła, ze to lakierowane,zobaczyłem jak wyjmuje buty z pudełka i rzekłem z odległości paru metrów, że to folia. Pani spojrzała na mnie i stwierdziła, że ... tak, folia. I tyle z lakieru. Choć trzymają sie dobrze  i rzeczywiście folia była na pięcie  i boku pociągnięta barwnikami transparentnymi. Z GR mam do czynienia dobre 15-17 lat nawet. I kiedyś było inaczej. Mam do czynienia pod kątem handlu i renowacji.

Pozdrawiam

Edytowane przez tosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.