Jump to content

Lacoste Radford.


patryk3743
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatni raz byłem tutaj gdy pytałem się o wasza opinię co do Lacoste Evershot no i przechodziłem w nich prawie 2 lata (polecam) tylko zaczęła się ścierać podeszwa tzn. od poczatku sie po trochu scierala ale teraz dopiero tak konkretnie ;p Chciałem zapytać co sadzicie o radford, czy mieliscie do czynienia itd. O ile dobrze mi wiadomo to jest to starszy model od evershotow. Boję sie ze te buty sie beda strasznie "marszczyly" przez ten cienki i miękki materiał.

 Link: http://1but.pl/lacoste-radford_ac-21spm15711b5-51231

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co widzę to jest to skóra naturalna, a ta z kolei "marszczy się" w naturalny sposób :) Co więcej, nic w tym dziwnego. Gdyby się nie marszczyła, to dopiero byłby problem, bo świadczyłoby to, iż buty są plastikowe :)

 

Efekt możesz minimalizować stosując prawidła i systematycznie natłuszczając skórę dobrymi kremami (polecam Pommadier Cream), ale na skórze naturalnej muszą być zagięcia i basta :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Za jakiś czas przyzwyczaisz się do tych zmarszczek na butach,dla mnie osobiście ma to w sobie urok bo przynajmniej wiesz że skóra jest prawdziwa,jak słusznie zaznaczył Administrator- w innym przypadku byłby to plastik czy inne tworzywo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest CitySport

Zgadza się,pamiętaj że w przypadku butów ze skóry naturalnej bardzo ważna jest jej odpowiednia pielęgnacja więc polecam wybrać sprawdzone środki i regularnie czyścić buty. Wtedy zachowają połysk i swój stan zdecydowanie dłużej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.