Skocz do zawartości

Lotniki 2-ga odsłona


mohican

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-Trochę mnie nie było ale jestem-miedzy czasie postanowiłem zmienić kopyto do lotników aby było bardziej smukłe musiałem przebić na nowe.Trudna to robota ,ale nikt nie mówił że będzie łatwo.Przebiłem na inne kopyto i dołożyłem bizę następnie uformowałem podszewkę i wkleiłem ją.Odszyłem przy samym brzegu Zostało całość zaciągnąć na kopyto i powinno być ok.Załączam foty.IMG_5219.JPGIMG_5220.JPGIMG_5221.JPGIMG_5234.JPGIMG_5238.JPGIMG_5239.JPG.Być morze nie wygląda to okazale ale myslę że jak wykończe będzie ok w końcu to moje pierwsze lotniki.Między czasie próbowałem też innych lotników ze skóry licowej tradycyjnie skóra licowa otwarta do patynowania nie wiem jeszcze jaki kolor zasugerujcie coś -metoda ta sama pierwsze obicie na kopycie  -dopasowanie podszewki -wklejenie zakładek-w zasadzie zaciągnąć wierzch i wykańczac dodaję foty.IMG_5229.JPGIMG_5230.JPG.tutaj już dodane zakładkiIMG_5232.JPGIMG_5233.JPG.Myślę e teraz pójdzie szybciej i niebawem się odezwę z resztą fotek-pozdr.-mohican

IMG_5237.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam-Zakończyłem dziś lotniki pokazuję foty i proszę o ocenę -dołożyłem podeszwę z kruponu włoskiego nie jest on najlepszej jakości w porównaniu z naszym krajowym jest trochę jakby bardziej miękki-podejrzewam że dlatego oby częściej zaglądac do zakładu szewskiego w celu zrobienia nowych zelówek włosi mają specyficzne podejście do tematu.014.JPG017.JPG019.JPG020.JPG020.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygladaja fantastycznie. Dalej chcialbym wiedziec co to za kopyta :)

Siemasz nie wiem komu pisałem o kopytach ale pisałem.Mniejsza z tym -kopyta z firmy TATKO Kalwaria koło Wadowic-model kopyt to Mario.

 

A z krytyki to chyba lewy ma wiekszy otok po zewnetrznej stronie niz prawy. Taki marudny bede :D

Siemasz-dobra uwaga pierwszy raz robiłem coś takiego ,nie jest to proste jak by się zdawało w następnych się poprawię

 

 

:sick: ... :realmad:... :rant: ... :wallbash: ................. :good:

Siemasz -Ale się rozpisałeś że ho ho ho-pozdr-mohican

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ci wyszły. Tak na marginesie sam ciągniesz z Włoch skórę czy masz jakiegoś dostawcę na miejscu?

Siemasz -Te skórska na podeszwę -krupon-kupiłem okazjonalnie w f-mie Servineti w Stanisławie Górnym.Jak mi się skończą zapasy będę musiał pojechać do Kalisza-pozdr-mohican

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz? Pokaż, pokaż ... Ja nic nie potrafię zrobić, a i tak pokazuję :p

Pokazuj, pokazuj, a przy wsparciu Kolegów po fachu realizacje na bank będą coraz lepsze !

Dopóki nie będę miał odpowiednich narzędzi, nie zrobię nic ciekawego co można by poddać "krytyce" a sandały... lubię ale podeszwa całkiem spaprana bo wycinana nożykiem do tapet, nie miałem (nadal nie mam) żadnych doświadczeń z "butoróbstwem" i robiłem je intuicyjnie.

Edit. Przepraszam za pisanie nie na temat.

Edytowane przez Belteszassar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.