Skocz do zawartości

Jaki to model butów? Pomoc w identyfikacji


gwizdus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam trudne pytanie. Szukam butów, ale niestety nie mam ich zdjęcia.

Widziałem je w ubiegłym roku w sklepie.

Marka Adidas. Białe trampki(tenisówki) ze skóry. wygladaly troche jak do gry w golfa. minimale wstawki niebieskie z tego co pamiętam. chyba cieniutki niebieski pasek w podeszwie i z tylu mały napis adidas na niebieskim tle. Trzy paski z boków też białe i są jakby krótsze i lekko wklęsłe.

a teraz najbardziej charakterystyczna rzecz: na całym przodzie miały takie dziurki, jakby wywietrzniki. Z tego co pamiętam to chyba przez środek przodu miały przeszycie.

 

Wiem, że to trudne zadanie, ale może przychodzi coś komuś na myśl? będę wdzięczny za sugestie.

Edytowane przez dominik146
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa ... mało, który sklep podaje kod produktu.

Generalnie w Polsce chyba będzie ciężko. W zagranicznych sklepach możesz znaleźć te buty pod nazwą "Adidas Wading Shoes"

 

Mi skojarzyły się ze starym dobrym Adidas Jawpaw:

!adidas_jawpaw.jpg

źródło: e-sportowe.pl

 

Ale to jednak coś innego.

 

Nike jak widzę ma w ofercie też coś podobnego, ale też pewnie u nas będzie ciężko :(

!nike wading.jpg

http://www.hishoes2013.com/views/2013-Nike-morf-beach-wading-shoes-men-&s-shoe-black-blue-4642.html

 

No jest jeszcze Puma Neo, ale to też trochę inna bajka jednak:

dsc_0511.jpg

 

dsc_0484.jpg

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=e-sportowe+puma+neo

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wujek google byl molestowany caly dzisiejszy dzien i nie znalazl odpowiedzi.. dlatego wszedlem na forum o tej tematyce, tu sa ludzie ktorzy sie tym interesuja

@ nie-problem

dziekuje za twoja wypowiedz, poszukam czegos innego :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez Tadekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ;D mam pytanie odnosnie butow ktorych zdjecia dodaje ponizej. ;)

Adidasy, rocznik podejrzewam ze 2003. System Climacool oraz adiPRENE.

Moze ktos odnajdzie jaki to model :) i moglby je wycenic ;D Uzyte moze dwa razy ;) stan idealny ;D

http://www.kicks-box.com/museum/7270-adidas-climacool-2003.html

To jedyne zdjecia tych butow jakie znalazlem(nie chcialo mi sie specjalnie robic zdjec :) )

Podaje nr jakie znalazlem na butach ;D

FTY NO.YS6 62 1001

ART NO. 038686

12/03

8526600400026

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Wydaje mi się, że faktycznie trampki marki Adidas miewają często zbliżony kształt cholewki, np. Adidas Honey, który występuje w wielu wersjach. Ale w sumie może to być jakiś stary, niedostępny już model - ciężko wyczuć.

Kilka przykładów:

 

 

Honey

adidas-honey-mid-w-so490735-2-0.jpg

 

imagemagicphp_4.jpeg

 

adidas-honey-black-02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.