Skocz do zawartości

Jaki to model butów? Pomoc w identyfikacji


gwizdus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukałem i szukam nie od dziś odpowiedzi na dręczące mnie pytanie odnośnie moich kilkuletnich butów marki wymienionej w temacie.

Nie wiem gdzie się z tym udać i gdzie pytać dlatego zakładam temat tutaj. Jeśli coś nie tak to proszę o wyrozumiałość i przeniesienie tematu w inne miejsce.

Przechodząc do sedna sprawy: Parę lat temu kupiłem za całkiem nie duże pieniądze Nike AIR (zdj poniżej)

 

dsc02326w.jpg

dsc02327nz.jpg

 

To są moje najlepsze buty jakie kupiłem w życiu, chodziłem w nich duuużo co widać na zdjęciach a jedyne uszkodzenia to przetarcia skóry. Trzymają sie całkiem nieźle jak na buty podajże 5cio letnie smile.gif

Chciałbym powtórzyć ten zakup ale nigdzie nie mogę ich znaleźć gdyż nie znam pełnej nazwy. Gdyby ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny, choćby za skierowanie mnie gdzie szukać odpowiedzi na to pytanie, jakieś inne forum etc.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Nike Air Force ale to tylko mój strzał - ja się na tych nie znam i nie powiem nawet jaki to nr - prawdopodobnie rocznik 2007. ;)

Ale wzorek jakby z lat 1987.

 

Wg mnie pozostaje ci szukanie na portalach aukcyjnych bo w żadnym " Liniowym " sklepie już ich nie dostaniesz .

 

ED

Np.

http://www.ebay.com/itm/DS-NIKE-AIR-JORDAN-1-SILVER-25TH-ANNIVERSARY-cdp-xi-v-/280721254434?pt=US_Men_s_Shoes&var=&hash=item870d07256a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na priv wkleił metkę, bo nie może pisać na forum - zablokowana opcja - AXE316, coś zmieniałeś w opcjach?:

 

dsc02329v.jpg

 

Niestety, kluczowych cyferek na metce brak, czyli początkowych - może w drugim bucie lepiej? ;)

 

Ostatnie 3 cyfry to kolor ;)

 

No, ale jutro powalczę, bo dziś już padam niestety, bo rozjazdowym weekendzie ;)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaję PW, ale odpowiadam tu, bo może komuś się jeszcze kiedyś info przyda ;)

 

Zatem, wydaje mi się, że to będzie numer kończący się na "141" czyli: ..1327-141 i jak dla mnie brakuje dwóch pierwszych cyfr.

Dlaczego ten akurat?

Ponieważ 3 ostatnie cyfry w kodzie to kolor, a 141 to akurat biało granatowe w palecie Nike, dla przykładu but NIke Air Flight Soarin o kodzie 357632-141:

 

357632-141.jpg

http://www.shoedeals4u.com/detail.asp?ShoeId=357632-141

 

Jutro poszperam dokładniej, może coś namierzymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nie_problem

odnośnie pw:

Teraz jest już w porządku, mogę odpisać :D hehe dzięki jeszcze raz :) a tak w ogóle to te butki są chyba jeszcze starsze, bo rano bylem trochę zaspany i przekręciłem strony :lol: powinno być 07-20-05 a nie 05-20-07 czyli wychodzi na to że są z 2005r. jeśli dobrze to pojmuje. Musze przyznać ze te butki przetrwały już wiele innych które miałem. Na allegro są jedne, wydaje mi się nawet ze dokładnie te ale kolorystyka mi nie podchodzi no i przede wszystkim troszkę za duże :/

to link: http://allegro.pl/buty-nike-air-baller-roz-45-5-do-koszykowki-kosza-i1789660842.html :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. O zakup będzie chyba jednak ciężko :(

 

Na ebay też sucho - jedynie te, ale kolorystycznie już bardziej zbliżone, tylko trafić rozmiar to sztuka ;):

http://cgi.ebay.pl/Nike-air-PT-Baller-gr-40-5-Schuh-Shoe-Neu-mit-Karton-/180669480005?pt=DE_Sport_Mannschaftssportarten_Teamsport_Schuhe&hash=item2a10bd7c45

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Eeeeeee łatwizna - daj coś trudniejszego haha :)

 

To buty FORUMOWE :)

 

 

Dokładnie:

 

Frank the Butcher x adidas Originals Forum Crest Hi

 

frank-the-butcher-adidas-originals-forum-hi-crest-01.jpg

 

frank-the-butcher-adidas-originals-forum-hi-crest-black.jpg

 

frank-the-butcher-adidas-originals-forum-hi-crest-cardinal.jpg

 

frank-the-butcher-adidas-originals-forum-hi-crest-lead.jpg

 

image-2.axd_1.jpg

 

12302108_4efda9b4f0f74.jpg

 

 

No i teraz, za karę, iż takie łatwe zagadki nam tu dajesz - zostaniesz najaktywniejszym użytkownikiem forum :)

 

pozdrawiam + nie ma za co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak lubisz takie klimaty to może Ci się jeszcze spodoba:

 

James Bond For David Beckham x adidas Originals – Marathon TR Mid Gore-Tex

 

adidas-beckham-marathon-tr-mid-gore-tex-01-570x626.jpg

 

adidas-beckham-marathon-tr-mid-gore-tex-08-570x408.jpg

 

 

Ja osobiście w sportowym obuwiu lubię takie kolorystyczne zestawienie :)

 

adidas Originals – Conductor Hi Brown

 

adidas-conductor-braun-05-570x400.jpg

 

adidas-conductor-braun-03-570x400.jpg

 

adidas-conductor-braun-06-570x400.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jedynie za oceanem.

 

Zwykłe Adidas Forum wysokie i niskie w różnych konfiguracjach dostaniesz i na Allegro:

http://allegro.pl/listing.php/search?string=forum+adidas&category=0&sg=0&order=bd&change_view=1

 

Ale o takie perełki, jak Ci wpadły w oko to już trzeba się nieco bardziej postarać :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.