Skocz do zawartości

Steampunkowe karwasze dla muzyka


Corn

Rekomendowane odpowiedzi

widze tu fana mocnego grania ;) (kostki z Anthrax) powiem Ci że mnie teraz bardzo zainspirowałeś, bo od jakiegoś czasu planuję sobie robić karwasze dla siebie bo też grywam i ten model jest bardzo zacny i funkcjonalny :) a do czego jest ta otwarta kieszonka, bo nie mogę znaleźc przeznaczenia dla niej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gitarze to ja za bardzo nie umiem grać, czasami tylko coś sobie pobrzdąkam. Bardziej zajmuje mnie odtwórstwo historyczne i skóroróbstwo ;P

Otwarta kieszonka jest na tuner. Krój i rozmieszczenie wszystkich trzymadeł zostały ściśle określone przez klienta, ja to rozrysowałem na wykroju w skali 1:1. Początkowo miało być miejsce na jedną kostkę, ale wrzuciłem do projektu drugą żeby to lepiej wyglądało (nawet jak kieszonka będzie pusta i niepotrzebna to się nic nie stanie ;p)

Na karwaszu z tunerem jest jeszcze miejsce na pałeczkę do bodheranu, a na drugim na pałeczki do cymbałów. Cały projekt był o tyle trudny, że musiałem bazować na samych wymiarach i zdjęciach, ale udało się wszystko zrealizować w 100% (klient przesłał baardzo dokładne wymiary, kieszonka na tuner podobno pasuje co do milimetra).

Jakbyś veer-singh potrzebował wykroju bazowego to mogę Ci przesłać ten do tych karwaszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no fakt, tuner :) ale powiem Ci że fajnie jak sie trafia klient, który wie czeo chce, bo łatwiej takiemu dogodzić... robisz to co chce i koniec, może sie to tobie nie badzo podobać, ale ważne że on jest happy :) miałem kiedyś taka lientkę, która chciała torbę-studnię, dosłownie, 60cm głębokosci, dno, owal o przekątnej 27cm, pasek żeby na ramie zarzucić i koniec, nic więcej, żadnego suwaka, kieszonek, nic! cudem udało mi sie ja namówić na jedna napę, żeby tego kolosa zamknąć przed jakąś reka nieporządaną i jak odebrała to mnie pod niebiosa chciała wynieść... a robiłem ta torbę może ze 4,5 godziny w sumie :) także fajnie jak sie ktos trafi kto daje się wykazać pomysłem, ale mimo wszystko wie co chce mieć :)

 

no jak masz to gdzies, to ja bardzo reflektuję :) jak zrobię, to wrzuce na forum fotki z efektów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.