Jump to content

Podejmę pracę w Warszawie i okolicach.


Recommended Posts

Witam.

Może nie w tym miejscu, może to głupie lecz sytuacja która mnie dopadła zmusza mnie do podjęcia pracy, a zależy mi by zostać w zawodzie dlatego też:

Podejmę pracę przy obuwiu na terenie Warszawy lub okolic. Jestem po studiach wzornictwa  i posiadam część wiedzy technicznej i merytorycznej na temat obuwia. Nie boje się pracy i nie mam dużych wymagań, chce po prostu pracować i robić obuwie. Atutem jest biegła znajomość programów graficznych corel, photoshop, ilustrator, naxos, fotwearCad. Jeśli ktoś potrzebuje kogoś do pomocy lub wie kto może potrzebować pomocnika proszę dać znać.  

Pozdrawiam Arnold

CV_ARN2.doc

Link to comment
Share on other sites

Wyślij prywatną wiadomość poprzez forum do użytkownika:

http://www.wbutach.pl/user/1591-marcin777/

 

Ja jestem z zachodniopomorskiego, ale jak znam stołeczne realia, pewnie nie byłoby nas stać na Ciebie :)

Ponadto nie produkujemy niestety obuwia - zajmujemy się handlem/dystrybucją. Czasem współpracujące firmy realizują zamówienia według naszego pomysłu, ale to jednak inna bajka.

Link to comment
Share on other sites

No cóż, pozostaje mi tylko czekać cierpliwie i szukać dalej. Nie mam dużych wymagań co do płacy bo ja jestem nadal lajk mimo urzędowania w zAkladach w Polsce. Dzięki praktyka w szkole miałem możliwość pracowania po miesiąc czasu w wakaxcje;) to zawsze coś, lecz chciałbym tak u szewca.... tak porobić ręcznie i potem podziwiać te buty i zrobić super sesje zdjęciowe. ..kiedy ja się tego doczekam.? Determinacji mi nie brak do tego.

 

Może ktoś wie gdzie chociaż mogę podjechać i pogadać o czym kol wiek? Jakieś zakłady ?;) warto próbować

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

hehe u najlepszych.:) chyba za wysokie progi

super ze dostałem te adresy.

Plan jest taki że jutro się do nich wybiore z tym że Pan Kielman jest niechętny bo kiedyś moja koleżanka chciała u niego sie pouczyć robić buty. Sądze że reszta potraktuje mnie jako przyszła konkurencja i raczej te wizyty bedą bez większego entuzjazmu. Tak samo było np w Radomie.... ale musze spróbować bo czas mnie goni i nie mam nic do stracenie prócz paliwa i newrów heh :p 

kolega marcin777 dał znać ale nie wiadomo w jakiej części polski się znajduje. 

co do zdjęć to najbliższe bedą z Poznania jakie wrzuce bo jade ze swoją kolekcją 25 lutego:) i w tym miesiącu przyjdzie też moich 66 wzorów kolorów z chin :) na pewno też się pochwale 

pzdr:)

pzdr:]

Link to comment
Share on other sites

Pan Wielądek już prawdopodobnie nie szyje:

http://natemat.pl/69215,zawod-przeszlosci-szewc-jan-wieladek-robil-buty-dla-prezydentow-i-ambasadorow-teraz-nie-ma-komu-oddac-zakladu

 

Ale może w związku z tym miałby chęci i czas na poprowadzenie jakiegoś "młodego wilczka" :)

 

Zwróć uwagę na Pana Kamińskiego - ponoć od czasu do czasu ktoś się tam załapie na praktykę.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.