Jump to content

Trampki


Guest Viper
 Share

Recommended Posts

Pomału zbliża się wiosna, a oznacza to, że niedługo będę wskakiwał w trampki. Miałem już conversy, miałem adidasy (neo bodajże, bardzo fajne były, co prawda to nie stricte trampki, ale trampkopodobne). Co polecacie na ten sezon? Niekoniecznie muszą być trampki z fasonu. Chodzi raczej o to, aby but był leciutki, miał cienką podeszwę i był... chłodny? Żeby się w nim noga nie pociła zanadto :) Może będziecie w stanie polecić coś fajnego? Nie musza być lansiarskie, ze znaczkami itp. Z tego już dawno wyrosłem :)

Link to comment
Share on other sites

Wow, są świetne! Wiedziałem, że warto zapytać. No i teraz najważniejsze - w jakich cenach oscylują i gdzie je można dostać? Bo na tej stronie, co podałeś, nie widzę trampków HH.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest CozyShoes

Z dostaniem tego modelu nie powinno być większego problemu,bardziej skupiłbym się na cenach bo tutaj musisz przeznaczyć na ich zakup jakieś 200zl wzwyż. Daj znać na który model ostatecznie się zdecydowałeś,będziemy czekać na Twoja odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Butybuk

Wyślij zapytanie z ofertą i być może sprowadzą dla Ciebie ten konkretny model w tej wersji kolorystycznej na której Ci zależy. Cenowo nie powinno wynieść to drożej,a naprawdę warto zapytać,przynajmniej spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.