Skocz do zawartości

joe satriani - ten words, mój cover ;)


veer-singh

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwilą z nudów włączyłem sobie nagrywanie w Guitar Rig'u i tak mi jakoś fajnie wyszedł cover mojego ulubionego artysty, że aż się Wam pochwalę co zrobiłem :D a pod spodem oryginał dla porównania, no trochę się różni ale to cover w końcu :p :P

gitara mnie odstresowuje, szczególnie w taki poniedziałek jak dzisiaj, bueh...

pozdrowienia i miłego słuchania ;)

Joe Satriani - Ten Words.wav

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gitara to du.py nie urywa, najniższy model ibaneza GRG170DX... nie stać mnie na nic lepszego, z resztą, i tak mało mam czasu na granie ostatnio, ale marzy mi się (poza JS100 bella donna....:) )  IbanezS420, echhh... od satrianiego oczywiście zamiłowanie do marki ;) a jeśli chodzi o wszelkie efekty, to gram na Guitar Rigu 5. niestety fajnego brzmienia nie da się uzyskać na tej gitarze i na laneyu LX65R którego sprzedałem parę miesięcy temu, bo mi zagracał pokój. więc zakupiłem SoundBlastera Audigy 2 ZS Pro, i gram na tej karcie na Guitar Rigu już chyba z rok, bardzo jestem zadowolony, latencja niewyczuwalna, (musiałbym chyba wymiatac legatem jak satch żeby ją zauwazyć chyba), sporo fajnych efektów, duuuże możliwości brzmieniowe, mam kilka fajnych ustawień Satch'a, Vai'a, Stevie Ray Vaughan, coś w klimatach Hetfielda i kilka własnych bluesowych i bluesrockowych, lubię delay i wszelakie echa i pogłosy a tu są naprawdę spore możliwości, których nie uzyskałbym ze względów finansowych, hehe ;) strunki mam Ernie Ball Slinky 9-42, nie znam się za bardzo na tym akurat, ale używałem Blue Steel'i i szybko mi jakoś śniedziały a te mi na dłużej starczają...

a kolega tez coś wiosłuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale doceniam taką muzykę i czasami podkradam zagrywki ;)

Bardziej siedzę w klimacie cięższego rocka (od punka aż po ekstremalne odmiany metalu), ale nie obcy mi jest również santana, hendrix, van hallen, gunsi i wiele innych :)

 

Wrzucaj, wrzucaj chętnie posłucham :)

Edytowane przez Rafał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.