Skocz do zawartości

Model "Misery"


Gość Raven shoes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Raven shoes

W związku z tym że moje zycie potoczyło się tak że teraz pracuje w zakładzie szewskim dostałem kilka rad i wykorzystałem je w tym oto modelu:) jak zwykle proszę o konstruktywna krytyke i rady pozdrawiam :)

1450832_553941308023183_1654728394_n.jpg

1455042_553941228023191_1653639773_n.jpg

1466227_553941224689858_570749023_n.jpg

1471365_553941221356525_624232003_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakład Szewski? Czad :)

Jeżeli chodzi o same buty, to dla mnie chyba najlepsza Twoja realizacja dotychczas. Fotki tradycyjnie nie najlepsze, ale mam wrażenie, że kształty już coraz fajniejsze i precyzja wykonania poszła do przodu.

 

Gdybym jeździł na desce, to już bym zamawiał :)

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven....za pierwsza wypłatę masz kupić aparat...hahahah.  :smiling:

Szkoda, że jakość taka słaba. Nawet najlepsza realizacja cierpi na niedostatkach reklamy.

Zgadzam się z @nie_problem. To może być Twoja najlepsza realizacja. Widać to, zdjęcia ograniczają Naszą możliwość rozpływanie się w w zachwytach.

Rób lesze fotki, to jeszcze po rajtuzach dostaniesz. Tak niestety nie widać dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dla mnie 5 albo nawet 6 (jak mawiał klasy). Otok wysoki biały ze styrogumu czy wynalazłeś coś nowego? Chodzą mi po głowie takie buty ale za nim nie rozwiąże kwestii wykończenia boku wysokim otokim to nie ruszę. Jak nie napatoczy mi się coś innego to znalazłem w germanii otok, który może udawać bok spodu trampka.

 

Co to za skóra?

Edytowane przez Bananetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raven shoes

Bo to zazwyczaj jest tak kończe jakąś parę i szybko chcę się nią pochwalić, a o robieniu zdjęć jak sami widzicie wiem mało :p Widzę jednak że jeśli ktoś więcej gorszych słów mówi o jakości zdjęć a nie butach to idę chyba w dobra stronę :) ps otok robię z poligumy 2mm i piramidki 1 mm na przody ( lub i tyły jeśli to w danym modelu pasuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraziłbym Cie, jakbym napisał, że wyglądają, jak sklepowe... ale są bardzo dopracowane i wyglądają naprawdę zacnie :) chyba nie ma żadnego butoroba, który brałby się na tym forum za robienie tego typu obuwia... ja szczerze powiem, wolałbym ślęczeć miesiąc nad kopiowaniem kształtu torby Jane August 57th Street niż brać się za takie trampki, tym bardziej, że pewnie kopyta też musiałeś dostosowac inaczej, niż do robienia oxfordów na ten przykład...

fajnie fajnie, a spróbuj zrobić kiedyś wersję HIGH, coś jak to ;) mnie kręcą takie buty bardzo, chociaż nie chodze w takich, bo nie mój przedział wiekowy trochę ;)

adidas-top-ten-hi-sleek-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raven shoes

Veer Singh lat ma się tyle na ile się czuje :) Kształt kopyt osiągnełem dopiero po około 7 przeróbkach :) było warto teraz chcę przyjacielowi zrobić prezent z postaci butów z kamuflażem a potem chcę zabrać się za wysokie coś jak model Vans sk8-hi coś jak tu :), chciałbym osiągnąc taki punkowy wygląd jak właśnie te buty :)HD_0000004316_80868_04.jpg?201308201738

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raven shoes

Gdzieś tam w głowe są już podwaliny projektu :) vans jest poglądowy bo nie widze sensu w kopiowaniu modeli chcę robić coś swojego :) ah już nie mogę się doczekać aż je zacznę :) zima to dla mnie najlepszy czas na prace z butami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Raven shoes

Mizery to udręga a bytu dały mi w kość :) podeszwa to to taka żywa guma grubości 6 mm wkładka filcowa i trekson i do tego wkładka od vansów są wygodne cięzko hałpniczo wykonać systemy takie jak np nike  stopa się w nich nie odbija robiłem już pierwsze crash testy skacząc w nich na dekskorolce ze schodów i jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.