Jump to content

Recommended Posts

Witam, chciałabym się zapytać czy istnieje jakaś możliwość naprawy, no nie wiem może jakiegoś usztywnienia moich butów. Kupione w zeszłym roku, pochodziłam w nich kilka miesięcy i tak wyglądają :/ Chciałabym jeszcze w tym roku w nich pochodzić, ale żeby jakoś wyglądać. Da rade je jakoś uratować ?

 

post-1551-0-44343700-1386096385_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym aby nie było tych zgięć i żeby pięta nie wpadała do środka i wydaje mi się że najlepiej  je  usztywnić, wtedy one się wyprostują, tylko zależy mi też aby to był w miare trwały zabieg, żeby przy chodzeniu nie zapadały się ponownie. Może mam zbyt duże oczekiwania, ale średnio mi sie widzi kupowanie nowych butów za tyle kasy tylko na kilka miesięcy

Link to comment
Share on other sites

Są to buty bardzo ciepłe i wygodne. Dawno przestały mi sie podobać ale nie widze żadnej alternatywy dla nich, a że są bardzo ciepłe to je nosze.

Wyprałam je i wypchałam gazetą jak schłły, jest może troche lepiej ale efekt nie powalił na kolana, a przy chodzeniu i tak siadają.

Jak wyglądałyby te zapiętki ? Byłaby widoczna różnica po ich wszyciu

Link to comment
Share on other sites

Jeśli za każdym razem po zdjęciu będziesz je zawieszała to powinny być trochę mniej pozginane, ale but musi pracować więc zgięcia zawsze będą. Jeśli się uprzesz to możesz wewnątrz je agrafkami do spodni przyczepiać i to będzie je ciągnąć w górę

zapiętki o których mówi schuster leszno to po prostu kawałki sztywnej skóry

Link to comment
Share on other sites

te zapiętki to chyba dobry pomysł, spróbuje w takim razie znaleźć gdzieś szewca u mnie. Z tymi zgięciami to ja wiem że to od ruszania ale one w tych miejscach straciły swoją sztywność, najgorsze jest że znam ludzi którzy noszą te buty latami i tak sie nie dzieje. A wieszać to znaczy jak, jakoś na wieszaku ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.