Skocz do zawartości

The Zebra Project :)


veer-singh

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przeczytałem o czerwieni, to mi coś nie pasowało ... ale jak zobaczyłem fotki, to już widzę, że jest bardzo fajnie. No i doskonała decyzja z ręczną robotą! Myślę, że warto iść w tę stronę i podnosić wartość produktu :)

 

Niech te Purple huczą tam jutro na maxa i dawaj resztę :guitar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem jedziemy dalej, druga i ostatnia część The Zebra Project ;)

 

dno zszyte w całości

 

1.JPG

 

znowu mnie melanż porwał i zapomniałem zrobić zdjęć z robienia uszu... ale tak wyglądają gotowe

 

2.JPG

3.JPG

4.JPG

 

nastepnym czerwonym akcentem miało być wszycie czerwonej lamówki na górze, zatem po przygotowaniu wszystkiego przystąpiłem do dopasowania jej. oczywiście wziąłem pod uwagę mniejszy obwód wewnętrzny. stwierdziłem, że nie będe bezpośrednio wszywał suwaka do lamówki, ale zrobię suwak troszkę wpuszczony w środek, to zwiekszy estetykę i troszke powiększy ładowność torby, chociaż z założenia i tak jest duża, ale kobitkom to miejsca nigdy nie za mało ;)

 

5.JPG

6.JPG

7.JPG

 

przyłozyłem jedno do drugiego - pasi :)

 

8.JPG

9.JPG

 

kolejnym etapem było zrobienie podszewki, oczywiście wigofil, uzywam tego od zawsze, świetny, bardzo mocny materiał na podszewki. stwierdziłem, ze skoro klientka nie miała żadnych wymagań co do niej, to zrobię jedną duża kieszeń na suwak i 3 uchwyty na długopisy.

 

10.JPG

11.JPG

12.JPG

 

później do podszewki przyszyłem jeszcze moje logo

 

20.JPG

 

i torba gotowa! jutro idzie w świat :)

a ja poproszę o dwa słowa podsumowania jak Wam się podobało. dziękuję za uwagę i zapraszam ponownie ;)

 

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię takie tutoriale, bo to nieoceniona szansa dla mniej doświadczonych Kolegów na podejrzenie procesu. I za to SZACUN!

Co do samej torby ... to jakby to powiedzieć ... no ja bym nie nosił, ale to chyba zrozumiałe hahaha :)

Ale podglądające Panie już zielenieją z zazdrości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słuchaj, moja żona też stwierdziła, że ten czerwony ją, czekaj, czekaj... sCASUALował (słowotwórstwo mojej kobiety jest zdumiewające czasami;) )

ale cóż, klientce się podoba, takie było zyczenie i taki wyrób dostała :) ja tam lubię niecodzienne zamówienia, bo jak ktoś wie czego chce to aż się człowiekowi chce to robić, prosze mi uszyc tak i tak, z takiej skóry w takie wzorki - proszę bardzo! oby częściej takich klientek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.