Skocz do zawartości

problem po wymianie vibramu buty za małe


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Jakiś czas temu w butach trekingowych scarpa pękła mi podeszwa. Cała góra była w stanie dobrym, z gotertexem. Z butów byłem bardzo zadowolony. Nowe buty tej firmy były dla mnie dosyć drogie.Znalazłem firmę, która podjeła się wymiany podeszwy. Robota wygląda na bardzo solidną. Ale vibram jest innej marki. I co się okazało? Buty są za małe. Rozmiar 43 wydaje się być 42.

Wcześniej przed naprawą miałem sporo luzu, przy cienkiej skarpecie wkładałem nawet 2 wkładki, teraz wyciągam obie wkłądki, skarpeta cienka, a i  tak bolą mnie palce, a wyszedłem tylko na spacer.

Czy to możliwe, że vibramy róznych firm mają rózną długość? Firma dokonująca naprawy chyba powinna o tym powiedzieć? (Podali mi przed wymianą nazwę vibramu, ale nic mi to nie mówiło, przecież to nie ja jestem fachowcem)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Pokaż proszę jak to wygląda?

Czy Szewc ich nie będzie w stanie lekko rozbić?

Cześć , dzięki za odp. wrzuce jutro zdjęcia, ale nie wiem, czy rozbijanie butów z goretexem ma sens? Są nie tylko za wąskie, ale za krótkie. Po wymianie długość podeszwy na zewnątrz to 30,2 cm przy rozmiarze 43. A scarpy rozmiar mniejszy 42,5 wiem że mają 30,7 cm - nie wiem czy te rozmiary na zewnątrz mają jakies znaczenie. Vibram po wymianie to rothorn.

Edytowane przez butowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Znalazłem firmę, która podjeła się wymiany podeszwy. Robota wygląda na bardzo solidną. Ale vibram jest innej marki. I co się okazało? Buty są za małe. Rozmiar 43 wydaje się być 42.

 

Robota wygląda zacnie. Ja bym w pierwszej kolejności uderzał do firmy, która się tego podjęła. Myślę, że nie ma co szukać u innych fachowców, bo Oni najlepiej wiedzą co zrobili i czy są w stanie jakoś dopomóc. Jeżeli pytałeś, to jakie jest stanowisko firmy, która podjęła się wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota wygląda zacnie. Ja bym w pierwszej kolejności uderzał do firmy, która się tego podjęła. Myślę, że nie ma co szukać u innych fachowców, bo Oni najlepiej wiedzą co zrobili i czy są w stanie jakoś dopomóc. Jeżeli pytałeś, to jakie jest stanowisko firmy, która podjęła się wymiany?

Robota jest naprawde solidna i byłbym wniebowzięty, gdyby nie były za małe. Z firmą jeszcze nie rozmawiałem, ale zrobię to w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.