Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O to ciekawy temat, naprawa klamerek, zapięć, uchwytów , rączek do teczek,itp. to u mnie standard. Jak słyszę od klienta "mam do pana prośbę" to już się boje co to będzie.

I tak do nie typowych prac zaliczyłem

Siodło końskie poprute

Homonto konia pociągowego przetarte

Uprząż ,popręgi

Siodełko na motor

Plandeka na przyczepę na szczęście auto osobowe

Pokrowiec na ławeczkę ogrodową

Daszek nad altankę

Walizka

Fotel samochodowy rozdarcie

Worek treningowy potargany

Pasek do napędu wiertarki dentystycznej

Może wystarczy. Szkoda że wtedy nie posiadałem aparatu cyfrowego.

Ale że tu lubimy fotki to mam coś takiego, może mało nie typowe ale rzadkie.

P5136498.JPG

P5136499.JPG

P5136505.JPG

P5146513.JPG

Jak mi się coś trafi dziwnego to wrzucę .

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa

No to ja zapodam hardcore calkowity :-). Miala byc kompleksowa naprawa a wyszlo..............co?

Kompletna replika, od A do Z.

Tornister amunicyjny z roku 1908 armii austro-węgierskiej.

Efekt na tyle zadowalający, że ............ popelniłem jeszcze potem ze 6 sztuk dla jednej z grup rekonstrukcyjnych

 

https://picasaweb.google.com/104135684744892670920/PlecakAmunicyjnyPatronentornisterM190802?authkey=Gv1sRgCO_n9tb5nu2d5gE#5914520435463409746

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak, z rzeczy dziwnych i nietypowych miałem przyjemność już naprawiać:

- plandekę od jachtu. w zasadzie to nie była naprawa tylko produkcja w kilku etapach, gość robił sobie jacht kryty na jacht-kabriolet robił i przerabiał całą plandekę od nowa i a to miałem doszyć 120 oczek do przeciągania linki, a to suwak 10 metrowy do boczków, a to wejście zwijane z grubej folii 1mx1m z rzepami i suwakami ... bardzo fajna robota, miło wspominam :)

- ładowniczki od mausera - renowacja (mauser - broń palna z  okresu II WŚ). jeszcze wtedy nie wiedziałem jak się pracuje w skórze naturalnej, więc trochę od d..y strony to wszystko robiłem, ale fajnie wyszło...

- siodło końskie, wymiana elementu przedniego łęku

- kaganiec dla psa, dorabianie pasków

- dorabianie uszczelek ze styrogumy do boilera sprzed 30 lat

- renowacja elementów munduru niemieckiego z okresu II WŚ

- zszywanie ręczne namiotu słowiańskiego do rekonstrukcji teatralnych z X w.

- siedziska wędkarskie

i teraz najlepsze .......... :)

osoby o mocnych nerwach proszę o nieczytanie dalej ...

we wtorek przyszedł do mnie gość z ... zakładu pogrzebowego, żeby mu zrobić wyściółkę ze sztucznej trawy (takiej wycieraczkowej) na pogrzeb do grobu. znaczy nie dla niego tylko dla jego klientów :p bo mu się ludzie skarżą, że jak jest grób ziemny nie wymurowany jeszcze, to brzydko ziemia wygląda, to na czas pogrzebu chce mieć taką zakładaną trawkę na 30cm wokół grobu i na 30cm do środka wpuszczaną... zrobię zdjęcia jak już skończę, bo mam to zrobić do przyszłego wtorku, to się z Wami podzielę efektami... iście szatańskie zlecenie :D

czego to ludzie nie wymyślą ;)

 

plebiscyt na najdziksze zlecenie wygrywa ! . . . . .

BA DUM TSSSSS...

(adminie, tu wstaw odpowiedni nick) ;)

 

P.S. zona mnie pogoniła, żebym  na forum zajrzał, się przyznaję bez bicia... bo pracy mam od zarabania ostatnio i czasu mało ;) kazała mi Was o tym powiadomić :p

Edytowane przez veer-singh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby o mocnych nerwach proszę o nieczytanie dalej ...

 

we wtorek przyszedł do mnie gość z ... zakładu pogrzebowego, żeby mu zrobić wyściółkę ze sztucznej trawy (takiej wycieraczkowej) na pogrzeb do grobu. znaczy nie dla niego tylko dla jego klientów :p bo mu się ludzie skarżą, że jak jest grób ziemny nie wymurowany jeszcze, to brzydko ziemia wygląda, to na czas pogrzebu chce mieć taką zakładaną trawkę na 30cm wokół grobu i na 30cm do środka wpuszczaną... zrobię zdjęcia jak już skończę, bo mam to zrobić do przyszłego wtorku, to się z Wami podzielę efektami... iście szatańskie zlecenie :D

 

czego to ludzie nie wymyślą ;)

O cholerrra :diablo: sztuczna murawa na cmentarzu.

 

 

 

P.S. zona mnie pogoniła, żebym na forum zajrzał, się przyznaję bez bicia... bo pracy mam od zarabania ostatnio i czasu mało ;) kazała mi Was o tym powiadomić :p

 

Anioł :girl_devil:

:) Uściskaj od nas Szefową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh spoko temat.

Ja miałem kiedyś zamówiony pasek do spodni szerokosci 3 cm, z wytłoczoną panoramą tatr w kolorze, i żeby narciarz był widoczny :yahoo: .

A innyma razem jakaś dziewczyna chciała kopie chińskiej torby z targowiska, i była mocno zdziwiona, że ręczna robota będzie dużo droższa od chińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.