Jump to content

szukam butów na zamówienie_Olsztyn lub Trójmiasto


Recommended Posts

Witam,

trafiłam do Was, bo chciałabym zprezentowac siostrze możliwośc uszycia butów na miarę. Ma dużą stopę (ponad rozmiar 42) i nie może nigdy kupic butów takich jak by chciała. Tylko takie, które są w takim niestandardowym damskim rozmiarze. Trochę się przyzwycziłyśmy (ja też mam duża stopę, ale zazwyczaj mieszczę się w 41), że pani w obuwniczym kwituje nasze pytanie o rozmiar, że "takie wielkie to tylko na męskim"... Ech... ta nasza polska kultura obsługi klienta ;)

 

Szukam  więc szewca/firmy, która zlokalizowana jest w Olsztynie lub ewentulanie Trójmieście gdzie mogłabym nabyc "kupon/bon preznetowy" za określoną kwote, a siostra mogłaby dobrac w tej cenie but tak, by pasował na jej stopę.

Bardzo proszę o możliwe namiary do takich osób/firm. Szukałam i poprzeglądałam Wasze forum, ale nie udało mi się znaleźc nikogo w wymienionych przeze mnie lokalizacjach, tylko Warszawa i kilka innych miast. A może coś się zmieniło w tzw. między czasie?

Ktoś może kogoś plecic?

Z góry dzieki!

Link to comment
Share on other sites

no, tak myślałam, że lekko nie będzie, bo spędziłam już "trochę" czasu na poszukiwaniu w necie i wszyscy zazwyczaj zastrzegają sobie, że robią tylko do 41 numeru ;(

Dzięki - sprawdzam podane namiary..

A do Germanii się nie wybieram, ale dzięki za zaproszenie ;P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.