Skocz do zawartości

Zestaw do nowych butów


Gość Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałbym prosić o zweryfikowanie zamówienia, które chcę złożyć w wiadomym sklepie. Jednocześnie proszę o zweryfikowanie kolejności ich stosowania. 

Produkty głównie pod moje nowe buty, choć wiadomo, że poslużą także do innych podobnych par. Chciałbym, żeby to byly produkty, które pozwolą butom poczuć się ze mną dobrze i dobrze się zestarzeć. Warunki zdecydowanie miejskie, na dodatek poruszam się samochodem, więc mało jest prawdopodobne, żeby były długo wystawione na niekorzystne dzialanie. Aczkolwiek przygotowanym należy być :)

 

Najpierw kilka zdjęć. Buty to Nord z linii tej niby lepszej, czy faktycznie, to się okaże. Dopiero robiąc zdjęcia zauważylem zagniecenia :(

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

 

Mój plan:

1. Przed pierwszym założeniem

Tarrago Krem + wosk pszczeli do butów 75ml - Leather Cream. Kolor 06 ciemny brąz

 

2. Do okresowego czyszczenia

Tarrago Balm Leather Care 125ml - Balsam do skór, kolor bezbarwny, żeby był bardziej uniwersalny

 

3. Do odświerzenia koloru po czyszczeniu

Specyfik z punktu 1

 

4. Do polerowania

Szczotka do butów "Oval" SAPHIR - włosie jasne

 

5. Do impregnacji. Nano Protector Spray
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poz 2 masz na myśli krem z woskiem w tubie czy ten 50 ml w słoiczku? Mógłbyś też napisać o rożnicach między nimi? Na moją laicką głowę wydaje się, jakby oferta Tarrago była nieco nieuporządkowana. Ale może to moja niewiedza mi podszeptuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W poz 2 masz na myśli krem z woskiem w tubie czy ten 50 ml w słoiczku? Mógłbyś też napisać o rożnicach między nimi?

Jeżeli zależy Ci na lepszych właściwościach hydrofobowych to z pszczółką :) To jest ta różnica.

 

 

 


Na moją laicką głowę wydaje się, jakby oferta Tarrago była nieco nieuporządkowana.

Rozwiń myśl, to będę w stanie się ustosunkować, bo tak to bardziej się domyślam niż wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że osoba, która nie miala wiele do czynienia z tymi produktami, może miec trudność w wyborze odpowiedniego preparatu. Coś, jakby niejasna „nawigacja” :) Powinno być tak, że jak potrzebuję np odżywić skorę, to mam do wyboru jeden konkretny produkt. Jeśli tych produktow jest więcej, to powinno być czytelne, z czego to wynika, czyli np na tę samą potrzebę klienta, firma moglaby odpowiedzieć różnymi produktami, ale w jakiś dodatkowo określonych kategoriach, np jakościowych.

Żeby się posłużyć nadal przykładem:

Potrzeba: odżywić skórę gładką

Odpowiedź: Jeśli masz skromniejsze środki, proponujemy produkt A, jeśli potrzebujesz najwyższej jakości to produkt B.

To tylko teoretyczny przykład. Może się wymądrzam, ale tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trosze masz rację. Miesza się nieco, gdyż wybór jest spory. Jednak preferencje klientów są też dość zróżnicowane i ciężko byłoby to na dziś zawęzić.

Myślę od dawna nad uproszczeniem oferty oraz intuicyjną nawigacją i jest nawet trochę pomysłów, ale naprawdę nie wiem czy w tym życiu znajdę na to czas :(

Póki co służę pomocą :)

Dzięki za opinię. Poczyniłem kolejne notatki w pliku - "Do zrobienia" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.