Skocz do zawartości

torby skórzane z różnych zamówień


Rekomendowane odpowiedzi

TomHagen

szyję na płaskim singerze i na łaciarce claes :) czasem cośtam ręcznie wydziergam, jak trzeba, ale to rzadko ;)

 

makowiec

wiaderko się nazywa potocznie "studnia" :D także blisko byłeś ;) tą akurat szyłem z nudów w przerwie między zleceniami, ale później jakoś poszła w świat ;)

 

no i dziękuje wszystkim za opinie :) jak coś się urodzi nowego to wrzucę ;) jest teraz w planach chanelka dla żonki mojej, to może jak mi sie nie zapomni zdjęć zrobić, to całą relację wrzuce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

witam i przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale mi się firma otwarła w zeszłym tygodniu i kupe roboty miałem z ogarnieciem wszystkiego :) (niedługo pierwsze efekty działalności będę na forum ;) )

 

 


Z jakich skór głównie korzystasz? Zresztą

Skalpel, szczerze powiem że nie za bardzo znam się jeszcze na rodzajach skór, ale te torby jestem pewien że robiłem z bydlęcych skórek. Jeszcze nie miałem wtedy swojej działalności, więc między pracą dłubałem coś w zakładzie szewskim ojca gdzie pracowałem, on ma sporo kolegów którzy skądś biorą skóry i sprzedają póżniej gdzieśtam... czasem mu więc jakieś prezenty przynosili "za flaszkę". a to metr a to dwa, a to cztery............................. ;) no i leżało to czasem u nas po pare miesięcy nie używane, to co sie miało marnować... a po kilku torbach to, może i to tupet mój był, stwierdziłem, że zaczne wystawiac na allegro, więc już kupowałem skóry w hurtowniach w Radomiu (tak, wihm że to dziadostwo jest i strasznie drogo mają, ale się nie znałem na cenach jeszcze) nowe i z tych sobie dziergałem... a teraz się zaopatruje w Łodzi u państwa Kunce w hurtowni SKÓKAR i tam chyba zostanę juz po wsze czasy, tam juz jest wszystko, bydlęce, owcze, kozie, końskie z włosiem, świnki, futerka różne, i chyba strusia tez mają zawsze w kilku odmianach, spory wybór i fajne ceny, więc teraz już ze wszystkiego bede robił co mi sie spodoba :)

aktualnie jestem w trakcie shopperki ze wstawkami z zebry :) ale mało zdjęć mam jeszcze to se jeszcze chwile poczekacie na efekt :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.