Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozleciały się podeszwy w moich ulubionych skórzanych sandałach. Podeszwy były zrobione z jakiegoś tworzywa - grube i 'mięsiste', obecnie popękały i rozpadają się na kawałki. Ponieważ skórzana góra buta wraz z wyściółką jest w dobrym stanie zdecydowałem się na naprawę u szewca. Ten niestety wysłał mnie do sklepu po podeszwy do wymiany. Czy ktoś z forumowiczów wie, gdzie można we Wrocławiu lub okolicach kupić podeszwy do sandałów? Znalazłem kilku producentów w internecie, ale myślę, że nawet nie warto zawracać im głowy jedną sztuką. Ze względu na konieczność dopasowania skórzanej góry buta do podeszwy raczej nie wchodzi w grę zakup w sieci. Podobno jest jakiś sklep w Hali Targowej koło Uniwersytetu. Znalazłem hurtownię z akcesoriami szewskimi na Tęczowej - ale nie wiem czy mają podeszwy i czy zabawią się w detal. Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie - proszę o podpowiedź gdzie najlepiej uderzyć z tym problemem.

Pozdrawiam

Edytowane przez sandałek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki numer Ci potrzebny? może nie tak, jaka jest mniej więcej długość wkładki? spody do sandałów to często odlwy z jakiejść pianki, mam u siebie w zakładzie kilka par, jakbyś jakieś fotki tu wrzucił, to może by się coś dopasowało, bo raczej spody ciężko będzie dostać w hurtowni szewskiej nawet... my z ojcem to mamy z jakiejś kontrabandy, lezy jakiś czas i może by wreszcie się przydało komuś ... także daj jakie foto i pomyslimy ;)

Edytowane przez veer-singh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

W załączeniu kilka fotek: rozmiar 10 (lub 44), zakupione w Intershoe, firma ?, napis Bison, długość wyściółki buta (to co wchodzi w otwór/wgłębienie w odlewie podeszwy) ok 30cm. Podeszwa wręcz rozsypuje się, wprawdzie po 7-8 latach, ale to nie wytłumaczenie. Pzdr.

post-1319-0-69143900-1377725744_thumb.jpg

post-1319-0-93371800-1377725748_thumb.jpg

post-1319-0-11731900-1377725753_thumb.jpg

post-1319-0-47572200-1377725757_thumb.jpg

post-1319-0-32770700-1377725762_thumb.jpg

post-1319-0-22093400-1377725767_thumb.jpg

post-1319-0-51258500-1377725771_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.