Skocz do zawartości

Opinie o sportowych sklepach internetowych (wiarygodne czy nie)


Majcia

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie daj cynk, jak sprawa się zakończyła. Naprawdę szlag trafia, że po tylu aferach nadal takie rzeczy się zdarzają.

Witam ponownie, sprawa zakończyła sie tak że zwrócono mi pieniądze. Chociaż i na sam zwrot czekałem około 2 tygodni, poskutkowało straszenie policją. Ale żeby było zabawniej - 2 dni po tym jak pieniądze wróciły na moje konto... czapka do mnie doszła :D ale niestety nie ta którą zamawiałęm :p przysłali zupełnie inny model, w tym momencie nie poczuwam się w obowiązku by o czymkolwiek ich informować.

Podsumowując - Paczka wysłana z Hong Kongu, czekałem na nią 2.5 miesiąca a jak przyszła to nie to co zamawiałem.

Nigdy więcej zakupów w tego typu niepewnych sklepach :)

Edytowane przez pablito21
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nauczkę! Kupiłam buty w jeremy-scot.pl 01.04.2014 i chyba nie musze dodawać jakie mam wnioski. Dostałam jednego maila od nich potem cisza. Zero odpowiedzi. Proszę o pomoc osób, które wcześniej miały doczynienia z SUPREME TRADE i jak skończyło? Ja jeszcze trochę poczekam i zgłoszę na Policję i do Rzecznika Konsumenta bo to skandal żeby sklep istniał jeśli wcześniej dochodziło juz do takich anomalii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja ze swojej strony mogę polecić. Sprawdzona firma.

No i właśnie o to chodzi, że sprawdzone firmy, czasami różnią się tym, że są odrobinę droższe, a to już powód, żeby kupić w jakiś krzaku i potem są tego efekty. Sam np. sprzęt sportowy zamawiam w MikeSport teraz poszło kolejne zamówienie na bluzę do biegania i wiem jedno, nawet jakby coś nie grało to mogę bez porlbemu towar oddać/wymienić/zamienić etc. Więc już abstra[Beeep]ąc nie kierujcie się ludzie tylko ceną no bo jak ktoś ma takie podejście to prędzej czy później trafi na cwaniaka, który będzie to chciał wykorzystać. 

Takie jest moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość lechu85

mieliście okazję zamawiać coś ze sklepu 1but.pl ? dziwią mnie trochę niskie ceny, czytałem opinie, że towar niezgodny z zamówionym, np wysyłają inny kolor albo rozmiar, a dodatkowo buty rozlatują się po tygodniu. Chciałem zamówić ale jednak chyba za bardzo się obawiam, że dostanę chińską podróbkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczeń z tym sklepem, ale:

  1. Która konkretnie niska cena Cię dziwi?
  2. Wysłanie innego koloru lub rozmiaru może zdarzyć się nawet SuperSklepom. Tam pracują tylko ludzie, każdy może się pomylić. O klasie sklepu świadczy nie sama pomyłka, a sposób załatwienia tego typu sprawy.
  3. Kiedyś po tygodniu rozpadły mi się buty kupione w licencjonowanym salonie znanej marki, co nie znaczy, że buty były lewe :)

 

Ale tak sobie myślę, że jak masz taką masę wątpliwości to skorzystaj po prostu z alternatywnego sklepu, który będzie dla Ciebie bardziej wiarygodny. Szkoda czasu na drążenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu85

Szczególnie Asics y , nie no po prostu chodzi mi o to, że niestety, jak widzisz masę negatywnych komentarzy, w których ludzie opowiadają o tym, że to zły rozmiar, kolor, brak kontaktu, nie uznają w ogóle reklamacji, to się człowiek zaczyna zastanawiać, czy urwać faktycznie to 40-50zł, czy już dołożyć i mieć pewne źródło 

(Szczególnie jak te 50zł w przód robi różnicę w portfelu :) )

Edytowane przez lechu85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam jestem nowy na forum,wczoraj zamówiłem buty nike air force 1, zakupu dokonałem na stronie obuwiesportowe24.pl Nie dokonałem jednak jeszcze przelewu dzisiaj dopiero doczytałem ze buty są z chin i mogą byc podrabiane bo cena była dosc niska,czy jesli nie dokonałem jeszcze przelewu to moge sie jakos z tego wycofac?z góry dziekuje za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

oczywiście, że możesz zrezygnować z zakupu (nawet, gdybyś pieniądze wpłacił). 

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość i po sprawie:

https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawo-odstapienia-od-umowy/

 

Przejrzyj sobie ten wątek, w którym został umieszczony Twój post i może dodatkowo ten wątek:

http://www.wbutach.pl/topic/1280-jak-odr%C3%B3%C5%BCni%C4%87-buty-oryginalne-od-podrobionych/

 

Gdyby Ci się nie chciało, to wszystko sprowadza się do jednego - KUPUJ TYLKO U SPRAWDZONYCH DYSTRYBUTORÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam, znalazłem pewien sklep z bardzo tanimi butami: www.sprawdzonysklep.com i nie znalazłem żadnych złych opinii ale czy to oby na pewno nie są fejki? interesują mnie buty nike flyknit racer i tutaj są po 300zł a oryginalne w sklepie 500-600. Gdyby ktoś mógł sprawdzić ten sklep i odpisać czy to bezpieczny sklep, dzięki wielkie. Dodam jeszcze że buty z tego sklepu są również sprzedawane na olx, tam jest podana lokalizacja sklepu. link: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2E3i9/

Edytowane przez roninlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie ten wątek od początku i będziesz wiedział. Mnie sama nazwa domeny odrzuca, poza tym kontaktowy e-mail nie budzi mojego zaufania, brak adresu siedziby firmy ... nie wiem czy to fejki czy nie, ale tyle znaków zapytania, że proponuję 7x się zastanowić zanim cokolwiek potwierdzisz. Wskazany sklep jest poza tym na liście sklepów sprzedających podróbki na zaprzyjaźnionym forum:

http://freshairfiend.prohost.pl/viewtopic.php?t=39

 

Tam siedzą zajawkowicze i prawdopodobnie wiedzą co piszą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zna może ktoś tą ten sklep internetowy: eoryginalne.pl? Zamierzam zamierzam właśnie kupić sobie właśnie buty uniwersalne Adidas ZX Flu. Szukałem po stacjonarnych sklepach ale niestety już nie mieli na stanie, a udało mi się znaleźć w w/w sklepie, a nie chcę nie tylko marnować pieniędzy, ale również czasu w przypadku, gdy firma okaże się zła. Dziękuje za jakieś porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Czesc, znacie może taką stronę internetową z butami nazywa się elcielojuguetes. es?? Czy to są oszusci? Pieniążki zostały wysłane jednego emaila wyslali po otrzymaniu pieniazkow ale nic po za tym.. Nie odp na e-maile czekam okolo miesica nie wiem czy czekac dalej czy działać.. Może ktos z tej strony tez  kiedys kupowal buty i jest w stanie mi powiedziec jak to wyglada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.