Skocz do zawartości

Opinie o sportowych sklepach internetowych (wiarygodne czy nie)


Majcia

Rekomendowane odpowiedzi

AAAA ... rozumiem. Czyli jedna firma pod wieloma domenami. Pocieszające, że buty jednak wysyłają. Daj znać czy dojdą - zrób proszę fotki opakowania, pudełka, dowodu zakupu, metki i samych butów i wklej je tu. O to samo prosiłbym Panią, która buty ma już na miejscu.

Chętnie przyjrzałbym się tym butom bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA ... rozumiem. Czyli jedna firma pod wieloma domenami. Pocieszające, że buty jednak wysyłają. Daj znać czy dojdą - zrób proszę fotki opakowania, pudełka, dowodu zakupu, metki i samych butów i wklej je tu. O to samo prosiłbym Panią, która buty ma już na miejscu.

Chętnie przyjrzałbym się tym butom bliżej.

ok, a ja czekam niecierpliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość alcatras19

zamówiłem buty na stronie air-max.pl, tydzień później aktualizacja zamówienia na: opłacone i wysłane. Od 26.08 czekam na swoją przesyłkę, w między czasie wysłałem mail do nich o podanie numeru nadania przesyłki i go dostałem, ale na stronie kuriera nie ma takiej paczki o takim numerze jaki podali, napisałem ponownie do nich o sprawdzenie dokładne numeru, po kilku dniach dostałem odp. że skontaktują się z przewoźnikiem i dadzą znać, do tej pory czekam na swoje buty. W regulaminie mają okres oczekiwania od 10 do 27 dni roboczych, więc poczekam. Odradzam zakupy na tej stronie: 0 kontaktu ze sprzedającym odpisują na maile tylko w niedziele(wszystkie dostałem w niedzielę), 0 konkretów i jeszcze ten czas oczekiwania. Jedyny plus to cena, ale zagrożenie że będą to podróby też istnieje. Jak się rozwinęły wasze sytuacje z tą firmą? ;> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslane 3 wrzesnia , kupione 21 sierpnia, ale nie otrzymalem jeszcze informacji o przesylce numeru ani nic

 

 

tak jak kolega wyzej, jest z nimi bardzo slaby kontakt i odpisuja przy weekendzie, wczesniej pisali, ze pad im serwer i mieli problemy z zamowieniami dlatego tak dlugo nie wysylali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Supreme Trade Limited

 

Proszę o pomoc w poszukiwaniu jakiegoś nr. tel. do tej firmy w Polsce.

Córka zamówiła tam buty Air-Max zapłaciła przelewem w dniu 16.08.13 a na stronie nadal pisze że status nie opłacony.

Czy może ktoś zamawiał coś z tej stronki http://air-max.pl/ i wystarczy poczekać.

Proszę o szybka odpowiedź i z góry dziękuję

to niestety OSZUŚCI  , mam ten sam problem, od 04.08.2013 czekam na buty.nie odpowiadają na wysłane zapytania.Mam zamiar zgłosić to na Policję, do Wydziału Przestępstw Gospodarczych. Firma ma konto w polskim Banku we Wrocławiu.Mam nadzieję, że to Policji pomoże.

Myślę, że ty też powinnaś to zgłosić u siebie na Policji, jak będzie więcej zgłoszeń to zablokują im stronę i może coś zrobią żebyśmy odzyskali nasze pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alcatras19

Jak sytuacja się u was rozwinęła? Ja czekam już 21 dni roboczych na przesyłkę(w regulaminie mają 27 określone na czas dostawy). Zastanawiam się, jeżeli bym nie dostał butów w tym czasie to gdzie to zgłosić, na policję czy coś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te buty już nie przyjdą, a nawet jeżeli to będą to podróby. 
Naprawdę nie wiem, jak można oczekiwać, że za 250zł kupi się buty, które normalnie kosztują 400-500. Wyprzedaże się zdarzają, ale przecież nie dotyczą one wszystkich modeli w pełnej rozmiarówce.

Wystarczy przed zakupem trochę pomyśleć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.