Jump to content

(WISIENKI NA TORCIE)


mohican
 Share

Recommended Posts

W nawiązaniu do mojego pierwszego wpisu na forum -przedsawię kilka fotek indianskiej sukienki.To nasze wisienki na torcie pisze nasze bo wykonałem je z moja malżonka.Fascynacja motywami indiańskimi spowodowała że najpierw zacząłem robić sukienki a do sukienek aby byl komplet- mokasynki.Po zrobieniu kilku par mokasynow podłapałem bakcyla na buty tradycyjne .Na zdjęciach jest pierwsze nasze dzieło- jest to komplet sukienka plus narzutka i buty.Wszelkie dodatki tzn.Ozdobne taśmy ,motywy,wisiorki wykonane są ręcznie przez moją żone. Koraliki to szklany jablonex.003.JPG005.JPG008.JPG010.JPG012.JPG015.JPG018.JPG019.JPG020.JPG011.JPG023.JPG024.JPG025.JPG011.JPG.Dodam tylko że sukienka wykonana jest ze skóry baraniej robionej na welur o gr. 0,9 mm

022.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mistycznie, magicznie, rewelacyjnie. Całokształt postrzegam jako dzieło sztuki i gdyby powstał taki tutorial krok po kroku byłoby pięknie. Widać, że tworzycie zgrany zespół i tak trzymać!

Masa detali, na których warto się skupić. Zastanawiam się czy więcej pracy jest przy sukience, czy przy butach (rewelacyjne kopyto!).

 

Szacuneczek dla niesamowitej Małżonki, w której drzemie ogromny potencjał. Jak weźmie się za buty to może Cię wygryźć Kolego haha :)

Jeszcze przez chwilę pozostanę z taką rozdziawioną gębą :shok:

 

BRAWO!

Pokażcie nam więcej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.