Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy,

 

 

 

i stało się. Kilka lat prywatnych poszukiwań różnych nieosiągalnych skór, realizacji zamówień u kaletników i szewców zaowocowało pomysłem ....

 

Dlaczego nie spróbować sprzedaży detalicznej skór egzotycznych na naszym rodzimym podwórku? Oferty zdywersyfikowanej, dostępnej pod względem zaangażowania określonych środków finansowych. Oferty również dla osób które myślą o wymarzonych butach np. z krokodyla, tylko nie mają gdzie zaopatrzyć się w taką skórę.

 

Potrzeba zmierzenia się z wyzwaniem, wsparta dopingiem tandemu gospodarzy naszego forum (Daniel & Daniel - dzięki !) była decydująca.

 

 

ZAPRASZAM WAS na:

 

http://www.exoleathers.pl

 

 

 

moim celem jest rozwijanie oferty abyście nie musieli po świecie szukać skór które nie są zwykłym towarem dostępnym w każdej hurtowni. Początek tego typu biznesu jest zawsze niewiadomą. To test na LIVE, znacznie trudniejszy niż ankieta ...

 

A co do ankiety która pojawiła się jakiś czas temu - dziękuję wszystkim osobom które wzięły w niej udział! Wierzę, że to forum może zintegrować tzw. "skórorobów" oraz ich klientów. Dużo pracy przed nami - Polska jest krajem konsumentów którzy na nowo odkrywają zalety ręcznej roboty i egzotycznych skór do niej użytych.

 

Na start mamy dość szeroką ofertę, w ciągu najbliższych tygodni jeszcze uzupełnianą, ale już teraz chcąc wywiązać się z deklaracji mogę zaoferować Wam skóry z boków kajmana (Caiman Crocodilus Yacare) w cenie 30 pln brutto za decymetr * kwadratowy (wielkość boków od 10 do 20 decymetrów). Wierzę, że możliwość popracowania na skórach egzotycznych bez angażowania znacznych zasobów będzie dla Was cennym doświadczeniem i z czasem będziecie śmielej sięgać po inne pozycje które są lub będą w stałej ofercie exoleathers.pl

 

 

Zapraszam,

 

Damiance

 

* - decymetr kwadratowy = powierzchnia równoważna 10x10 cm.

Edytowane przez damiance
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu! :good: :good: :good:

 

Trzymam kciuki za powodzenie projektu, bo wiem na 1000%, że jest tu ogromna pasja i coraz większa wiedza w temacie.

Przecierasz Damian szlaki i mam świadomość, że nie wszystko z górki, ale mam nadzieję, że będziesz czerpał z tego wiele satysfakcji :)

 

Zaznaczyć trzeba, że skóry z ExoLeathers są w pełni legalne, co dziś wcale nie jest standardem.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję !

 

Co do cennika - nie wykluczam, że orientacyjne lub przykładowe opublikujemy. W szczególności dla skór które będą cieszyc sie największa popularnością.

Biorąc pod uwagę, że towar nie jest skierowany do przypadkowego odbiorcy naszym celem jest postawienie na indywidualne relacje, gdzie ceny są negocjowane. Nie chcemy być tylko sprzedawcą, ale również doradzać w indywidualnych przypadkach.

 

Ponadto rozrzut cen jest bardzo duży nawet w jednorodnym towarze, przykładowo skóry krokodyla / kajmana są podzielone na 5 grup cenowych uzależnionych od wielkości skóry. Dodatkowo skóry występują w różnych wykończeniach np. skóra niebarwiona, nubuk, półmat/ błysk, co ostatecznie - aby być precyzyjnym - wymagałoby kontrolowania 15 różnych cen na stronie.

 

JESZCZE pozwolę sobie dodać w innym temacie ... Ponieważ zależy nam na rozwoju środowiska "skórorobów", na stronie planujemy utworzyć galerie prac firm / osób indywidualnych współpracujących z nami. Jesteśmy również otwarci na inne propozycje współpracy, np. w zakresie wymiany bannerów.

 

Pozdrawiam,

Damiance

Edytowane przez damiance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, ze w Polsce będzie można kupić takie skóry w detalicznych ilościach. Tylko ja zanim dojdę do do tego etapu, to muszę się zmierzyć z banalniejszymi problemami. Kończy mi się skóra podeszwowa, nikt jej w Polsce nie produkuję. Będę musiał ją z Niemiec sprowadzić. Jeden krupon, z dużymi kosztami wysyłki do Polski (o ile wysyłają i będą ze mną chcieli handlować?). Skóry podpodeszwowe - brak pełnej rozmiarówki w garbarni Kalisz.

Pozdrawiam

a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakochałem się :)

!!!suede crocs.jpg

 

Suede crocs by Saint-Crispin’s.

http://www.leatherfo...08/suede-crocs/

 

Damian, czy Ty będziesz miał taką skórę może?

 

No problem :) - spokojnie do załatwienia. Przy okazji dodam, ze podpis na cytowanej stronie jest błędny ... to nie zamsz, tylko nubuk. Z egzotyków zamszu się nie robi!

 

pozdrawiam!

Damian

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witajcie,

Robimy szybkie zamówienie na egzotykę ...

przyjmujemy zamówienia na całe skóry kajmana i krokodyla. Do poniedziałku 13 stycznia.

Bieżąca dostępność to kolory: koniak, czarny, czekolada, bursztyn, koniak, niebieski, granat.

 

Więcej informacji na PW lub maila.

 

zapraszam!

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.