Jump to content
Elan

Czubki w New Balance 410 / gwarancja.

Recommended Posts

Witam. Dwa miesiące temu kupiłem sobie takie właśnie buciki. Wszystko ładnie, pięknie, jednak pare dni temu zauważyłem że lewy czubek się odkleja. Teraz pytanie - oddawać je na gwarancję czy nie ? Jeśli tak to jest szansa że mi je przyjmą ? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

 

Zdjęcie -- > http://www.imagebam.com/image/719a25262222644

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

Standard-pierdoła.

Na gwarancję przyjmą, naprawią i będziesz miał buty jak nowe. Dobry Szewc podklei je tak, że będą trzymały lepiej niż oryginalnie klejone.

W zasadzie możnaby na własną rękę odnieść do Szewca, ale chyba lepiej załatwić to na drodze reklamacji, by sklep później w razie innych problemów nie wypomniał, że obuwie było naprawiane na własną rękę i z tego względu gwarancja nie znajduje uzasadnienia. Ewentualnie możesz skonsultować ze sklepem - jak się zgodzą to naprawić u swojego Szewca, a sklep niech pokryje koszty naprawy. Opcji jak widzisz kilka jest. W tego typu przypadkach wymiana na nowe raczej nie wchodzi w rachubę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z powyższą opinią,jak najbardziej przysługuje Ci gwarancja i jeżeli oddasz,to nie poniesiesz żadnych kosztów z tytułu naprawy,tylko będziesz musiał czekać jakieś 2 tygodnie. Szewc zrobi Ci to na miejscu i zapłacisz dosłownie grosze za podklejenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.