Jump to content

Trampki


difer

Recommended Posts

W tego typu "produkcjach" najbardziej zawsze interesuje mnie podeszwa. Z czego zrobiłeś (pomijam część z bieżnikiem - pewnie wybrałeś model z dobrym odprowadzeniem wody ;) ). Otok z gumy czy styrogumu? Jak leżą na nodze? Troszkę zastanawia mnie taki prosty tył (ale może tak i trampki mają, a może to też kwestia perspektywy z której była robiona boczna fotka). Generalnie trampki pobudzają kreatywne myślenie. brawo

Link to comment
Share on other sites

A już myślałem że wszyscy na wczasach, jakoś pusto tu było tym bardziej miło tu was widzieć :)

Bananetti dobrze zauważyłeś prosty tył ,to błąd w sztuce przyznaje, w założeniu miały być z szyte z tyłu jak każde trampki ale były by nudne, wymyśliłem aby napiętek i nosek jakoś się odznaczał sam naplak też był nudny dodałem zieloną listwę , niemniej jednak ta zmiana plus usztywnienie napiętka , różnica elastyczności licówki i zamszu uniemożliwił mi wyciągnięcie profilu na kopycie. w następnych będzie lepiej.

Kopyto nie jest płaskie do wyrównania pod piętą jet styrogum 1 cm, na całości spodu styrogum 5mm nieco do wyrównania zeszlifowany, wtedy naklejam otok ze styrogumy wcześniej z frezowany,chociaż myślałem o vibramie czarnym z naklejonym białym paskiem a na krawędzi przeszytym do przyszwy ,na końcu zelówka źimowa ze względu na miękkość Dębica frigo 71T m+s do 180 km na godzinę :D znając mojego syna nie będzie się poruszał szybciej niż pierwszy bieg :lol: .

SCHUSTER LESZNO działaj chłopie byle g....niane trampki mają zawrotne ceny, jak adidasy z piwniczki w Pekinie czy Honkongu, córka a nawet żona mają ochotę na moje trampki, tylko wiesz? to marny interes, a na zelówce z opony pochodzi długo, u wulkanizatora dostaniesz za frre michelina ale niewarto brać zbyt szerokiego profilu ,męczarnia przy ścinaniu.

Z młodości pamiętam że trampki miałem całe lato, nigdy nie przecierała się zelówka zazwyczaj pękały na lini nosek materiał.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hej, jako że to mój pierwszy post na forum... Mam na imię Sebastian, jestem z Poznania.

Widzę że dużo tu jest Szewców którzy nie boją się wyzwań, więc zapytam, czy Ktoś z Was Kolegów na forum

podejmie się wyzwania i zrobi buty z brezentu (Canvas), według zdjęcia?

Buty z otokiem, podeszwa z ''bieżnikiem'' terenowym, za kostkę, w stylu trekking.

Dziękuję i Pozdrawiam Wszystkich na forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • difer pinned this topic
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rewelacyjne trampki. Czuje, że wife zadowolona. Mają w sobie taką damską zgrabność. Co tu dużo gadać. Ekstra. 

Ps. Jeśli już o trampkach. Ostatnio w sklepie szewskim trafilem na taśmy boczne białe, gumowe do trampek. Gładkie i wzorkowane. Włoski wyrób. Właścicielka sprowadziła kilka sztuk na próbę. Mnie udało sie kupić dwie pary. Czekam teraz na białe gumowe noski. Jak tylko dojadą będzie komplet i kto wie. Może jakieś trampki ruszę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.